Filtruj według

Cena

Cena

  • 28,00 zł - 100,00 zł

Chemia do urządzeń ekstrakcyjnych karcher - Karcher-apeks.pl

Chemia do urządzeń ekstrakcyjnych

Zastosowanie urządzeń ekstrakcyjnych do czyszczenia materiałów tekstylnych gwarantuje wysoką skuteczność w usuwaniu różnego rodzaju zbrudzeń z dywanów i tapicerek. O uzyskanym efekcie decyduje jednak nie tylko sam sprzęt i sposób jego obsługi, ale również to, jakiego środka się użyje. W poniższej kategorii naszego sklepu internetowego dostępna jest wysokiej jakości chemia do urządzeń ekstrakcyjnych Karcher, która wnika w głąb tkaniny, usuwając z niej zanieczyszczenia bez zmiany jej struktury. Korzystając z niej, masz pewność, że z powodzeniem pozbędziesz się nawet najtrudniejszych zabrudzeń z materiałów tekstylnych.

Chemia do urządzeń ekstrakcyjnych Karcher do czyszczenia dywanów i tapicerek

Chemia do urządzeń ekstrakcyjnych Karcher oferowana w tej kategorii obejmuje takie środki jak proszki, tabletki czy płyny. Szeroki wybór pozwala na dopasowanie produktów do różnych prac i powierzchni. Niezależnie od tego, jaki specyfik zamówisz, jego zastosowanie pozwoli na przywrócenie blasku dowolnemu dywanowi i każdej tapicerce. Jeżeli posługujesz się urządzeniami ekstrakcyjnymi Karcher, zamów w naszym sklepie przeznaczoną do nich chemię, która jest dostępna w atrakcyjnych cenach.

Chemia do urządzeń ekstrakcyjnych

Aktywne filtry

RM 770 Silny uniwersalny środek czyszczący

Silny środek do prania wykładzin i tapicerek o zwielokrotnionej sile usuwania brudu. Nie zawiera składników powierzchniowo czynnych. Rozpuszcza nawet najbardziej oporne plamy z oleju, tłuszczu czy nikotyny. Wielokrotnie zwiększa odporność powierzchni czyszczonej na ponowne zabrudzenie.

Cena 55,00 zł
Więcej
W magazynie