Filtruj według

Cena

Cena

  • 28,00 zł - 78,00 zł

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Chemia do urządzeń ekstrakcyjnych karcher - Karcher-apeks.pl

Chemia do urządzeń ekstrakcyjnych

Zastosowanie urządzeń ekstrakcyjnych do czyszczenia materiałów tekstylnych gwarantuje wysoką skuteczność w usuwaniu różnego rodzaju zbrudzeń z dywanów i tapicerek. O uzyskanym efekcie decyduje jednak nie tylko sam sprzęt i sposób jego obsługi, ale również to, jakiego środka się użyje. W poniższej kategorii naszego sklepu internetowego dostępna jest wysokiej jakości chemia do urządzeń ekstrakcyjnych Karcher, która wnika w głąb tkaniny, usuwając z niej zanieczyszczenia bez zmiany jej struktury. Korzystając z niej, masz pewność, że z powodzeniem pozbędziesz się nawet najtrudniejszych zabrudzeń z materiałów tekstylnych.

Chemia do urządzeń ekstrakcyjnych Karcher do czyszczenia dywanów i tapicerek

Chemia do urządzeń ekstrakcyjnych Karcher oferowana w tej kategorii obejmuje takie środki jak proszki, tabletki czy płyny. Szeroki wybór pozwala na dopasowanie produktów do różnych prac i powierzchni. Niezależnie od tego, jaki specyfik zamówisz, jego zastosowanie pozwoli na przywrócenie blasku dowolnemu dywanowi i każdej tapicerce. Jeżeli posługujesz się urządzeniami ekstrakcyjnymi Karcher, zamów w naszym sklepie przeznaczoną do nich chemię, która jest dostępna w atrakcyjnych cenach.

Chemia do urządzeń ekstrakcyjnych

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

CarpetPro RM 763 Płyn do płukania

Recenzje: 0

Skuteczny środek do płukania wykładzin, dywanów tapicerki. Wygładza i zmiękcza włókna oraz wydłuża ich żywotność. Wysiłek włożony w płukanie jest zredukowany o 50%,włókna są zneutralizowane.

Cena 28,29 zł
Więcej
W magazynie

RM 770 Silny uniwersalny środek czyszczący

Recenzje: 0

Silny środek do prania wykładzin i tapicerek o zwielokrotnionej sile usuwania brudu. Nie zawiera składników powierzchniowo czynnych. Rozpuszcza nawet najbardziej oporne plamy z oleju, tłuszczu czy nikotyny. Wielokrotnie zwiększa odporność powierzchni czyszczonej na ponowne zabrudzenie.

Cena 44,00 zł
Więcej
W magazynie