Filtruj według

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 2 264,00 zł

HDS 10/20-4 M

Recenzje: 0

Klasa średnia to urządzenia wysokociśnieniowe przeznaczone do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń i pracy w trudnych warunkach. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 19 890,00zł DOSTĘPNE: 2szt. ostatnie

Cena 18 990,01 zł Cena podstawowa 19 890,00 zł
Więcej
W magazynie

PGG 3/1

Recenzje: 0

Generator prądu dostarcza jednofazowe i trójfazowe zasilanie przez bardzo długi okres czasu – nawet do 12 godzin (przy pełnym obciążeniu do 6,5 godziny). Jest wyposażony w silnik benzynowy spełniający normy emisji spalin EU STAGE V.  DOSTĘPNE 7szt. Cena brutto z ostatnich 30 dni: 3690,00zł

Cena 2 990,00 zł Cena podstawowa 3 690,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Wąż do odkurzaczy karcher - Karcher-apeks.pl

Wąż do odkurzaczy karcher

Jednym z najważniejszych akcesoriów stanowiących o funkcjonalności odkurzacza jest niewątpliwe wąż. To na pozór mało znaczące akcesorium decyduje o ostatecznej mocy, z jaką działa odkurzacz, a więc przekłada się na efektywność czynności podejmowanych przez użytkownika. Niskiej jakości bądź stary i nieszczelny wąż odpowiada za słabe wciąganie zanieczyszczeń i niską wydajność, a ponadto rzutuje na większe zużycie prądu. Warto więc zaopatrzyć się w wysokojakościowe produkty, dostosowane budową i długością do określonych potrzeb.

W naszym asortymencie znajdziesz wytrzymałe i bardzo solidne węże do odkurzaczy przemysłowych, piorących oraz oczywiście modele przeznaczone do urządzeń najbardziej standardowych.

Węże do odkurzaczy przemysłowych – szeroki wybór

W naszej ofercie dostępne są węże do odkurzaczy Karcher o różnej długości. Proponujemy standardowe modele o długości 2, 4 czy 7 metrów, ale i bardzo rozbudowane egzemplarze sięgające nawet 16 metrów, co pozwoli Ci na wybór najbardziej optymalnego rozmiaru dopasowanego do Twoich potrzeb. W sprzedaży obecne są także przedłużające węże do odkurzaczy wyposażone w bardzo uniwersalne zakończenia. Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów, proponujemy także modele elektrycznie przewodzące, które są bardzo funkcjonalne i chronią przed ewentualnymi wyładowaniami.

Oprócz egzemplarzy do odkurzacza piorącego czy przemysłowego dystrybuujemy także specjalne węże do odkurzania pieców piekarniczych, które wyróżniają się zaawansowaną budową i zostały wykonane z odpornych na wysoką temperaturę materiałów. Ponadto sprzedajemy modele olejoodporne, wersje wzbogacone o przewody prowadzące sprzężone powietrze czy wyposażone w funkcjonalne adaptery akcesoriów.

Elastyczne i trwałe węże do odkurzaczy Karcher

Jeżeli szukasz produktów wysokojakościowych, zapoznaj się z zebranymi pozycjami i postaw na węże do odkurzaczy marki Karcher. Oferujemy modele, które są wykonane w sposób nowoczesny i z użyciem najbardziej gatunkowych materiałów, dlatego możesz mieć pewność, że zakupiony wąż posłuży Ci przez długi czas. Kluczem do sukcesu jest połączenie właściwości takich jak elastyczność wyposażenia z solidnością konstrukcji, co pozwala na praktyczne manewrowanie, ale bez ryzyka uszkodzenia, pęknięcia czy odgniecenia.

W ofercie dostępne są rozmaite węże do odkurzaczy, o różnej średnicy i wielu systemach wykończeniowych. Wyróżniają się kompatybilnością z wieloma urządzeniami marki Karcher, więc gwarantujemy, że szybko znajdziesz model, którego szukasz i zakupisz go w atrakcyjnej cenie

Wąż do odkurzaczy karcher

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Wąż ssący

Recenzje: 0

Wąż ssący z systemem łączenia clip, oraz z bagnetowym złączem. Średnica znamionowa 40, długość 16m.

Cena 698,03 zł
Więcej
W magazynie

Wąż ssący

Recenzje: 0

Wąż ssący z systemem łączenia clip, oraz z bagnetowym złączem, elektrycznie przewodzący. Średnica znamionowa 40, długość 10m.

Cena 1 801,95 zł
Więcej
W magazynie