Filtruj według

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 2 264,00 zł

Wąż do odkurzaczy karcher - Karcher-apeks.pl

Wąż do odkurzaczy karcher

Jednym z najważniejszych akcesoriów stanowiących o funkcjonalności odkurzacza jest niewątpliwe wąż. To na pozór mało znaczące akcesorium decyduje o ostatecznej mocy, z jaką działa odkurzacz, a więc przekłada się na efektywność czynności podejmowanych przez użytkownika. Niskiej jakości bądź stary i nieszczelny wąż odpowiada za słabe wciąganie zanieczyszczeń i niską wydajność, a ponadto rzutuje na większe zużycie prądu. Warto więc zaopatrzyć się w wysokojakościowe produkty, dostosowane budową i długością do określonych potrzeb.

W naszym asortymencie znajdziesz wytrzymałe i bardzo solidne węże do odkurzaczy przemysłowych, piorących oraz oczywiście modele przeznaczone do urządzeń najbardziej standardowych.

Węże do odkurzaczy przemysłowych – szeroki wybór

W naszej ofercie dostępne są węże do odkurzaczy Karcher o różnej długości. Proponujemy standardowe modele o długości 2, 4 czy 7 metrów, ale i bardzo rozbudowane egzemplarze sięgające nawet 16 metrów, co pozwoli Ci na wybór najbardziej optymalnego rozmiaru dopasowanego do Twoich potrzeb. W sprzedaży obecne są także przedłużające węże do odkurzaczy wyposażone w bardzo uniwersalne zakończenia. Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów, proponujemy także modele elektrycznie przewodzące, które są bardzo funkcjonalne i chronią przed ewentualnymi wyładowaniami.

Oprócz egzemplarzy do odkurzacza piorącego czy przemysłowego dystrybuujemy także specjalne węże do odkurzania pieców piekarniczych, które wyróżniają się zaawansowaną budową i zostały wykonane z odpornych na wysoką temperaturę materiałów. Ponadto sprzedajemy modele olejoodporne, wersje wzbogacone o przewody prowadzące sprzężone powietrze czy wyposażone w funkcjonalne adaptery akcesoriów.

Elastyczne i trwałe węże do odkurzaczy Karcher

Jeżeli szukasz produktów wysokojakościowych, zapoznaj się z zebranymi pozycjami i postaw na węże do odkurzaczy marki Karcher. Oferujemy modele, które są wykonane w sposób nowoczesny i z użyciem najbardziej gatunkowych materiałów, dlatego możesz mieć pewność, że zakupiony wąż posłuży Ci przez długi czas. Kluczem do sukcesu jest połączenie właściwości takich jak elastyczność wyposażenia z solidnością konstrukcji, co pozwala na praktyczne manewrowanie, ale bez ryzyka uszkodzenia, pęknięcia czy odgniecenia.

W ofercie dostępne są rozmaite węże do odkurzaczy, o różnej średnicy i wielu systemach wykończeniowych. Wyróżniają się kompatybilnością z wieloma urządzeniami marki Karcher, więc gwarantujemy, że szybko znajdziesz model, którego szukasz i zakupisz go w atrakcyjnej cenie

Wąż do odkurzaczy karcher

Aktywne filtry

Wąż ssący

Wąż ssący z systemem łączenia clip, oraz z bagnetowym złączem. Średnica znamionowa 40, długość 16m. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 698,03 zł
Więcej
W magazynie

Wąż ssący

Wąż ssący z systemem łączenia clip, oraz z bagnetowym złączem, elektrycznie przewodzący. Średnica znamionowa 40, długość 10m.

Cena 1 801,95 zł
Więcej
W magazynie

Wąż ssący (system Clip) NT, C 35, 10 m

Standardowy wąż ssący 10 m bez rozgałęzienia ani tulei łączeniowej jest wyposażony w adapter bagnetowy na urządzeniu oraz adapter Clip C 35 na przystawce. Wąż jest dostępny jako opcjonalne wyposażenie dodatkowe do wszystkich wariantów modeli NT 361, NT 551, NT 561 oraz NT 611.

Cena 374,51 zł
Więcej
W magazynie

Wąż ssący DN35 4m

Wąż ssący z systemem łączenia clip, oraz z bagnetowym złączem, elektrycznie przewodzący. Średnica znamionowa 35, długość 4m. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Cena 457,99 zł
Więcej
W magazynie