Podkaszarki do trawy akumulatorowe - Karcher-apeks.pl

Podkaszarki akumulatorowe

Dysponując chociażby niewielką ilością trawnika wiemy, jak ważne jest posiadanie kosiarki, która umożliwi szybkie i sprawne skrócenie trawy. W sytuacji, gdy nasz ogródek jest niewielki lub chcemy zadbać o odpowiedni wygląd wokół podjazdu, chodnika bądź krawężnika, warto rozważyć zastosowanie podkaszarki.

Podkaszarka do trawy, to urządzenie, które swoimi funkcjami przypomina tradycyjną kosiarkę. Jego zastosowanie jest jednak odrobinę inne, ponieważ służy głównie do koszenia kępków trawy, znajdujących się przy krawężnikach, a także do podkaszania brzegów trawnika w okolicy krzewów, rabat i płotu. Wykaszarka akumulatorowa, doskonale zmieści się nawet w trudno dostępne miejsca, zapewniając idealny wygląd wokół domu.

Aby maksymalnie ułatwić sobie wykonywanie pracy, warto wyposażyć się w możliwie najbardziej komfortowe rozwiązanie. Doskonale sprawdzi się wówczas podkaszarka do trawy akumulatorowa z szybką ładowarką. Oprócz niesamowicie precyzyjnej pracy, pozwala na porządki nawet wtedy, gdy nie mamy bezpośredniego dostępu do prądu. Zasilana bateryjnie umożliwia korzystanie przez 2,5 godziny na jednym ładowaniu. Takie rozwiązanie sprawdzi się również na działce, a dodatkowo nie zajmuje zbyt dużej ilości miejsca i jest łatwa do przewożenia w samochodzie.

Podkaszarki akumulatorowe

Aktywne filtry

LTR 36-33 Battery

Trawa i kłopotliwe chwasty nie mają szans z mocną i bezstopniowo regulowaną podkaszarką LTR 36-33 Battery. Zestaw nie obejmuje baterii.

Cena 729,00 zł
Więcej
W magazynie