SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Podkaszarki do trawy akumulatorowe - Karcher-apeks.pl

Podkaszarki akumulatorowe

Dysponując chociażby niewielką ilością trawnika wiemy, jak ważne jest posiadanie kosiarki, która umożliwi szybkie i sprawne skrócenie trawy. W sytuacji, gdy nasz ogródek jest niewielki lub chcemy zadbać o odpowiedni wygląd wokół podjazdu, chodnika bądź krawężnika, warto rozważyć zastosowanie podkaszarki.

Podkaszarka do trawy, to urządzenie, które swoimi funkcjami przypomina tradycyjną kosiarkę. Jego zastosowanie jest jednak odrobinę inne, ponieważ służy głównie do koszenia kępków trawy, znajdujących się przy krawężnikach, a także do podkaszania brzegów trawnika w okolicy krzewów, rabat i płotu. Wykaszarka akumulatorowa, doskonale zmieści się nawet w trudno dostępne miejsca, zapewniając idealny wygląd wokół domu.

Aby maksymalnie ułatwić sobie wykonywanie pracy, warto wyposażyć się w możliwie najbardziej komfortowe rozwiązanie. Doskonale sprawdzi się wówczas podkaszarka do trawy akumulatorowa z szybką ładowarką. Oprócz niesamowicie precyzyjnej pracy, pozwala na porządki nawet wtedy, gdy nie mamy bezpośredniego dostępu do prądu. Zasilana bateryjnie umożliwia korzystanie przez 2,5 godziny na jednym ładowaniu. Takie rozwiązanie sprawdzi się również na działce, a dodatkowo nie zajmuje zbyt dużej ilości miejsca i jest łatwa do przewożenia w samochodzie.

Podkaszarki akumulatorowe

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

LTR 18-30 Battery Set

Recenzje: 0

Wszechstronne urządzenie zapewniające równe obrzeża trawnika, ergonomiczną pracę oraz łatwy dostęp do narożników: bateryjna podkaszarka LTR 18-30 Battery Set z akumulatorem i szybką ładowarką.

Cena 855,10 zł
Więcej
W magazynie

LTR 36-33 Battery

Recenzje: 0

Trawa i kłopotliwe chwasty nie mają szans z mocną i bezstopniowo regulowaną podkaszarką LTR 36-33 Battery. Zestaw nie obejmuje baterii.

Cena 614,99 zł
Więcej
W magazynie