Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 43,00 zł - 201,00 zł

Akcesoria do parownicy karcher - Karcher-apeks.pl

Akcesoria do parownicy karcher

Zapoznaj się z dostępnymi produktami i wybierz akcesoria do parownic Karcher, dzięki którym utrzymanie doskonałej czystości stanie się wygodniejsze i mniej wymagające. Funkcjonalne końcówki do parownicy pomogą Ci dotrzeć do najmniejszych zakamarków, wiec osiągniesz imponującą wydajność pracy. Sprawdź jakościowe ściereczki, nakładki czy dysze i nabądź potrzebne akcesoria w atrakcyjnych cenach.

Akcesoria do parownic – zmaksymalizuj efektywność czyszczenia

O funkcjonalności każdej parownicy Karcher przesądzają jej wysokojakościowe komponenty i zastosowane rozwiązania czy zaimplementowane systemy, ale to nie wszystko. Nie można zapominać o istocie praktycznych końcówek, które umożliwiają czyszczenie powierzchni o różnorodnej specyfice i zapewniają dotarcie do trudno dostępnych szczelin czy wgłębień. Dobrze dobrane akcesoria do parownicy Karcher znacząco zwiększają skuteczność sprzątania, umożliwiając efektywniejszą i płynniejszą pracę. Warto więc zweryfikować swoje potrzeby i charakterystykę pielęgnowanych powierzchni, żeby w sposób prawidłowy dopasować do niej konkretne końcówki parownicy. Bogata gama produktów gwarantuje szeroki wybór preferowanych sprzętów, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, żeby wygodnie i sprawnie korzystać ze swojej parownicy.

Bogactwo akcesoriów do parownic Karcher

Oferujemy najpraktyczniejsze akcesoria do parownicy Karcher SC2 i SC3. W asortymencie znajdziesz bardzo funkcjonalne dysze, na przykład do czyszczenia okien, ze szczeciną do czyszczenia powierzchni bez konieczności zakładania mikrofibrowej nakładki, do tekstyliów, a nawet przydatne nakładki pielęgnacyjne. Zgromadzone akcesoria do parownicy Karcher obejmują również wytrzymałe ściereczki z mikrofibry, które gwarantują efektywne zbieranie zanieczyszczeń, a do tego są zaprojektowane i kompatybilne z wyszczególnionymi rodzajami dysz. Różnią się rozmiarami i kształtami, dzięki czemu bez trudu dopasowują się do konkretnych końcówek i umożliwiają skuteczną walkę z zanieczyszczeniami.

Oferowane nakładki sprzedajemy w kompleksowych zestawach, co pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości posiadanej parownicy. Akcesoria są równie ważne co sam sprzęt, dlatego proponujemy jedynie wysokojakościowe końcówki do parownic Karcher oraz nakładki, dysze czy ściereczki, które radzą sobie nie tylko z zabrudzeniami, ale także z intensywną eksploatacją i wysoką temperaturą. Wybierając dostępne w sprzedaży wyposażenie, masz pewność, że posłuży Ci przez długi czas.

Akcesoria do parownicy karcher

Aktywne filtry

Dysza do tekstyliów

Odświeża tkaniny, usuwa przykre zapachy, zmechacenia i wygładza zagniecenia. Doskonale nadaje się do garniturów, garsonek i innych ubrań, których nie należy prasować za pomocą żelazka.

Cena 96,30 zł
Więcej
W magazynie

Dysza power z przedłużką

Dysza power zwiększa skuteczność odspajania brudu, dlatego doskonale nadaje się do usuwania uporczywych zabrudzeń. Przedłużka ułatwia dotarcie strumienia pary do kątow, szczelin i zagłębień.

Cena 48,15 zł
Więcej
W magazynie

Dysza ręczna

Dysza ręczna ze szczeciną do czyszczenia niewielkich powierzchni np. kabiny prysznicowe, płytki ścienne itp. Przeznaczona do pracy z lub bez powłoczki z mikrofibry.

Cena 89,00 zł
Więcej
W magazynie

Odkamieniacz w proszku (6x17g)

Skutecznie usuwa kamień z bojlerów parownic i innych urządzeń z gorącą wodą, takich jak czajniki i ekspresy do kawy - w celu zapewnienia długiej żywotności i niskiego zużycia energii.

Cena 43,00 zł
Więcej
W magazynie