Akcesoria do parownicy karcher - Karcher-apeks.pl

Akcesoria do parownicy karcher

Dzięki profesjonalnie dobranym akcesoriom zwiększysz wydajność swojej pracy.

Czyszczenie nie należy do lubianych czynności zwłaszcza, jeśli zajmuje wiele godzin. Ogromnym ułatwieniem jest karcher i akcesoria do parownic, które pozwalają szybko i skutecznie uporać się z uporczywym brudem. To rozwiązanie na miarę współczesnych potrzeb, ponieważ i parownica karcher i akcesoria, kompleksowo radzą sobie z powstałymi zanieczyszczeniami. To produkty bardzo doceniane na rynku.

Akcesoria do parownicy karcher

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Dysza do tekstyliów

Recenzje: 0

Odświeża tkaniny, usuwa przykre zapachy, zmechacenia i wygładza zagniecenia. Doskonale nadaje się do garniturów, garsonek i innych ubrań, których nie należy prasować za pomocą żelazka.

Cena 84,00 zł
Więcej
W magazynie

Dysza power z przedłużką

Recenzje: 0

Dysza power zwiększa skuteczność odspajania brudu, dlatego doskonale nadaje się do usuwania uporczywych zabrudzeń. Przedłużka ułatwia dotarcie strumienia pary do kątow, szczelin i zagłębień.

Cena 42,00 zł
Więcej
W magazynie

Dysza ręczna

Recenzje: 0

Dysza ręczna ze szczeciną do czyszczenia niewielkich powierzchni np. kabiny prysznicowe, płytki ścienne itp. Przeznaczona do pracy z lub bez powłoczki z mikrofibry.

Cena 75,50 zł
Więcej
W magazynie

Odkamieniacz w proszku (6x17g)

Recenzje: 0

Skutecznie usuwa kamień z bojlerów parownic i innych urządzeń z gorącą wodą, takich jak czajniki i ekspresy do kawy - w celu zapewnienia długiej żywotności i niskiego zużycia energii.

Cena 32,50 zł
Więcej
W magazynie

Parowa szczotka Turbo

Recenzje: 0

Parowa szczotka Turbo ogranicza czas czyszczenia o połowę. Dzięki jej silnemu działaniu nie ma potrzeby szorowania. Umożliwia oszczędność czasu.

Cena 102,46 zł
Więcej
W magazynie