SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Patio cleaner

Patio Cleaner

Patio cleaner, to doskonałe urządzenie, które sprawdza się do czyszczenia tarasów i patio. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia z błota, mchu bądź podobnych. Jego ogromną zaletą jest przede wszystkim długa rączka, która dba o bezpieczeństwo Twojego kręgosłupa. Sprzatanie za pomocą patio cleaner, nie wymaga wykonywania czynności w pozycji pochylonej. Taki komfort sprawia, że zapewnisz sobie czystość bez zbędnego wysiłku.

Warto wiedzieć, że patio cleaner posiada obrotową szczotkę, która w połączeniu z czystą wodą szybko i sprawnie usunie wszelkie zanieczyszczenia. Jego podstawowa wersja zawiera dwie szczotki do drewna. Można jednak doposażyć go w dodatkowe szczotki do mycia kamienia i betonu. Taka full opcja pozwoli Ci cieszyć się doskonałym zakupem przez długie lata.

Patio clenaer zjednuje sobie coraz szersze grono zadowolonych klientów, którzy potwierdzają jego skuteczne działanie i niesamowicie praktyczną budowę. Korzystając z tego urządzenia, zapewniasz sobie gwarancję czystości w krótkim czasie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą na urządzenia czyszczące. Gwarantujemy, że wszystkie wykonywane są z materiałów doskonałej jakości, dzięki czemu są tak bardzo praktyczne i funkcjonalne.

Patio Cleaner

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

PCL 4

Recenzje: 0

Zapomnij o czasochłonnym szorowaniu i bolących plecach – nowe urządzenie Kärcher do czyszczenia tarasów sprawi, że nigdy nie wrócisz do ręcznych metod walki z zabrudzeniami. Obracająca się szczotka w połączeniu z czystą wodą bez trudu usuwa błoto, mech czy algi. Urządzenie jest standardowo wyposażone w dwie szczotki do drewna, jednak opcjonalnie można...

Cena 1 021,53 zł
Więcej
W magazynie