Patio cleaner

Patio Cleaner

Patio cleaner, to doskonałe urządzenie, które sprawdza się do czyszczenia tarasów i patio. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia z błota, mchu bądź podobnych. Jego ogromną zaletą jest przede wszystkim długa rączka, która dba o bezpieczeństwo Twojego kręgosłupa. Sprzatanie za pomocą patio cleaner, nie wymaga wykonywania czynności w pozycji pochylonej. Taki komfort sprawia, że zapewnisz sobie czystość bez zbędnego wysiłku.

Warto wiedzieć, że patio cleaner posiada obrotową szczotkę, która w połączeniu z czystą wodą szybko i sprawnie usunie wszelkie zanieczyszczenia. Jego podstawowa wersja zawiera dwie szczotki do drewna. Można jednak doposażyć go w dodatkowe szczotki do mycia kamienia i betonu. Taka full opcja pozwoli Ci cieszyć się doskonałym zakupem przez długie lata.

Patio clenaer zjednuje sobie coraz szersze grono zadowolonych klientów, którzy potwierdzają jego skuteczne działanie i niesamowicie praktyczną budowę. Korzystając z tego urządzenia, zapewniasz sobie gwarancję czystości w krótkim czasie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą na urządzenia czyszczące. Gwarantujemy, że wszystkie wykonywane są z materiałów doskonałej jakości, dzięki czemu są tak bardzo praktyczne i funkcjonalne.

Patio Cleaner

Aktywne filtry

PCL 4

Zapomnij o czasochłonnym szorowaniu i bolących plecach – nowe urządzenie Kärcher do czyszczenia tarasów sprawi, że nigdy nie wrócisz do ręcznych metod walki z zabrudzeniami. Obracająca się szczotka w połączeniu z czystą wodą bez trudu usuwa błoto, mech czy algi. Urządzenie jest standardowo wyposażone w dwie szczotki do drewna, jednak opcjonalnie można...

Cena 1 095,33 zł
Więcej
W magazynie