SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Chemia do myjni samochodowych karcher - Karcher-apeks.pl

Chemia do myjni samochodowych

Nasza chemia do myjni samochodowych gwarantuje niesamowite efekty czyszczenia.  

Jakość używanych kosmetyków ma ogromne znaczenie dla dbałości o Twój samochód. Nasze preparaty powstały z myślą o wszystkich naszych klientach. W ofercie posiadamy takie preparaty, które pozwolą usunąć wszelkie zabrudzenia, bez nadmiernego wysiłku. Niezależnie od modelu samochodu, chemia do myjni samochodowej sprawdza się za każdym razem. 

Chemia do myjni samochodowych

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów