Filtruj według

Cena

Cena

  • 369,00 zł - 399,00 zł

Szczotki elektryczne do podłóg - Karcher-apeks.pl

Szczotki elektryczne do podłóg

Szczotki elektryczne do podłóg są doskonałą alternatywą dla popularnych odkurzaczy. Cechują się przede wszystkim doskonałą poręcznością, a dodatkowo mają niesamowitą moc do walki z zabrudzeniami. Ponadto, są niesamowicie proste w użyciu, a ich uruchomienie zajmuje dosłownie kilka sekund. Szczotki elektryczne są doskonałym urządzeniem do czyszczenia na co dzień. Sprawdzą się zawsze wtedy, gdy nie masz czasu na generalne porządki. Dodatkowo zajmują niewiele miejsca, dlatego z łatwością zmieścisz je w szafie lub innym składziku na sprzęty domowe.

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje szczotek elektrycznych. Obydwa są tak samo poręczne, kompaktowe i zasilane akumulatorem. Dzięki temu zawsze są pod ręką, a co najważniejsze gotowe do pracy. Doskonale usuwają nagromadzony kurz, sierść, włosy i inne roztocza. Mogą być używane także na tarasie, np. do usuwania zalegających liści. Pragniemy podkreślić, że nasze szczotki są także proste w opróżnianiu, co jednocześnie przekłada się również na czas sprzątania. To, co najważniejsze, to fakt, iż szczotki elektryczne do podłóg są zdecydowanie bardziej skuteczne od tradycyjnej miotły, a dużo bardziej poręczne od odkurzacza, który czasem jest dość sporych rozmiarów. 

Szczotki elektryczne do podłóg

Aktywne filtry

KB 5

Nowa, bardziej poręczna, bezprzewodowa szczotka elektryczna KB 5 stworzona tak by zasilaniu akumulatorowemu, a także kompaktowym rozmiarom być zawsze pod ręką i gotową do pracy. PRODUKT POD ZAMÓWIENIE

Więcej
W magazynie