Filtruj według

Cena

Cena

  • 339,00 zł - 649,00 zł

Myjki karcher - Karcher-apeks.pl

Myjki do okien

Myjki Karcher- Dla każdego

Myjki do okien to jedne ze skuteczniejszych urządzeń, dzięki którym możesz cieszyć się z czystych powierzchni. Ich głównym zadaniem jest usuwanie wszelkich zabrudzeń ze szklanych przestrzeni, takich jak stoły czy okna. Myjki do okien Karcher pozwalają na maksymalną oszczędność czasu, a także, co istotne, nie naruszają domowego budżetu. Jeżeli więc zastanawiasz się nad zakupem takiego sprzętu, z pewnością twój portfel znacząco nie ucierpi. W zamian za to otrzymasz markowy i jakościowy sprzęt adekwatny do wydanych pieniędzy, dzięki czemu twój dom będzie lśnił czystością.

Ogromną zaletą tego typu urządzeń jest możliwość pracy zarówno w pionie, jak i w poziomie. Odpowiednie zastosowanie tej funkcji pozwoli ci zaoszczędzić dużo energii, uzyskując tym samym idealnie czystą powierzchnię, bez zacieków i smug. Myjki do okien Karcher, pozwalają dotrzeć w najtrudniejsze miejsca. Oprócz czyszczenia szyb sprawdzają się także do kafelków, płytek, drzwi i kabin prysznicowych. Zapewniają lekką i cichą pracę, a dzięki niewielkim rozmiarom z łatwością schowasz je w każdej szafce. W zależności od potrzeb możesz wybrać myjkę o różnorodnym czasie pracy. Co więcej, myjki do okien Karcher są bardzo poręczne i funkcjonalne, a do tego proste w obsłudze, co potęguje ich wyjątkowość.

Najważniejsze funkcje myjki Karcher


Myjki do okien to nowy wymiar czystości. To także odpowiedź dla budżetowych rozwiązań, które mimo to stanowią ogromną praktyczność w twoim gospodarstwie domowym. Występują również w pakiecie z potrzebnymi akcesoriami, takimi jak dodatkowe ssawki, dlatego też takie zestawy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Sporą funkcjonalność zawdzięczają praktycznym i innowacyjnym rozwiązaniom, które umożliwiają mycie okien bez przerywania na ładowanie myjki. Długi czas pracy na jednym ładowaniu baterii to możliwość skupienia się na samej czynności czyszczenia, w czym skutecznie pomagają innowacyjne listwy zbierające. Są one wykonane z silikonu i cechują się dużą powierzchnią, co sprawia, że każdy wykonany ruch myjką usuwa kolejne napotkane brudy, a wyczyszczona przestrzeń okna w niczym nie przypomina już stanu sprzed chwili.

Myjki Karcher- Wymyją każde okno


Jeżeli cenisz sobie praktyczne i nowoczesne rozwiązania, myjka do okien karcher z pewnością spełni twoje oczekiwania. Takim jest właśnie nieduży, poręczny i bezprzewodowy sprzęt, dzięki któremu w kilka chwil przywrócisz zabrudzone powierzchnie do pierwotnego stanu, a twoim mieszkaniu ponownie będzie błyszczeć i pachnieć.

Myjki do okien

Aktywne filtry

WV 5 Plus N - Myjka do okien

Myjka do okien Kärcher to poręczne urządzenie do mycia okien bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk. W zestawie dodatkowa ssawka 170 mm. Model WV 5 posiada wymienny akumulator i regulowaną odległość czyszczenia. Urządzenie w kolorze białym.

Cena 459,00 zł
Więcej
W magazynie

WV 5 Premium – zestaw Non Stop

Myjka do okien to idealne urządzenie do mycia powierzchni szklanych bez smug i zacieków. Dzięki temu urządzeniu, mycie okien, luster, kafelków jest łatwe i co ważne szybsze w porównaniu do tradycyjnego mycia. W zestawie dodatkowo spryskiwacz premium z frotką do mycia okna, oraz co warto podkreślić wąska ssawka ściągająca i dodatkowa bateria wraz ze stacją...

Cena 529,00 zł
Więcej
W magazynie

WV 6 + KV 4

Najbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków. W zestawie z wibrującym padem do czyszczenia okien POD ZAMÓWIENIE

Cena 649,00 zł
Więcej
W magazynie