Filtruj według

Cena

Cena

  • 350,00 zł - 689,00 zł

Myjki do okien karcher - Karcher-apeks.pl

Myjki do okien

Myjki do okien, to jedne z lepszych urządzeń, które umożliwiają perfekcyjne czyszczenie. Ich głównym zadaniem jest usuwanie wszelkich zabrudzeń ze szklanych powierzchni. Myjki do okien Karcher, pozwalają na maksymalną oszczędność czasu, a także nie naruszają domowego budżetu. Z ich pomocą sprawisz, że Twój dom będzie lśnił czystością.

Ogromną zaletą tego typu urządzeń jest możliwość pracy zarówno w pionie, jak i w poziomie. Takie zastosowanie pozwala zaoszczędzić dużo energii, dając tym samym idealnie czystą powierzchnię, bez zacieków i smug.

Myjki do okien Karcher, pozwalają dotrzeć w najtrudniejsze miejsca. Oprócz czyszczenia szyb, sprawdzają się także do kafelków, płytek, drzwi i kabin prysznicowych. Te, dostępne w ofercie firmy Karcher, zapewniają lekką i cichą pracę, a dzięki niewielkim rozmiarom z łatwością schowasz je w każdej szafce.

W zależności od potrzeb, możesz wybrać myjkę o różnorodnym czasie pracy. Co więcej, myjki do okien Karcher są bardzo poręczne, a do tego proste w obsłudze, co potęguje ich wyjątkowość. Myjki do okien, to nowy wymiar czystości. Występują również w pakiecie z potrzebnymi akcesoriami, dlatego cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Myjki do okien

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

WV 2 Plus N

Recenzje: 0

Najnowszy model myjki do okien Kärcher. Poręczne urządzenie do mycia okien bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk. W zestawie dodatkowa ssawka 170 mm.

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie

WV 5 Plus N

Recenzje: 0

Myjka Premium do okien to idealne urządzenie do mycia powierzchni szklanych bez smug i zacieków. Dzięki temu urządzeniu, mycie okien, luster, kafelków jest łatwe i co ważne szybsze w porównaniu do tradycyjnego mycia. W zestawie dodatkowo spryskiwacz premium z frotką do mycia okna, oraz co warto podkreślić wąska ssawka ściągająca.

Cena 389,00 zł
Więcej
W magazynie

WV 5 Premium – zestaw Non Stop

Recenzje: 0

Myjka Premium do okien to idealne urządzenie do mycia powierzchni szklanych bez smug i zacieków. Dzięki temu urządzeniu, mycie okien, luster, kafelków jest łatwe i co ważne szybsze w porównaniu do tradycyjnego mycia. W zestawie dodatkowo spryskiwacz premium z frotką do mycia okna, oraz co warto podkreślić wąska ssawka ściągająca i dodatkowa bateria wraz...

Cena 459,00 zł
Więcej
W magazynie

WV 6 + KV 4

Recenzje: 0

Najbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków. W zestawie z wibrującym padem do czyszczenia okien

Cena 688,47 zł
Więcej
W magazynie

WV 6 Plus

Recenzje: 0

Najbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków.

Cena 479,00 zł
Więcej
W magazynie

WV 6 Premium Home Line

Recenzje: 0

Najbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków. W zestawie dodatkowa ssawka 170 mm.

Cena 566,49 zł
Więcej
W magazynie