Filtruj według

Cena

Cena

  • 323,00 zł - 689,00 zł

SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Myjki do okien karcher - Karcher-apeks.pl

Myjki do okien

Myjki do okien, to jedne z lepszych urządzeń, które umożliwiają perfekcyjne czyszczenie. Ich głównym zadaniem jest usuwanie wszelkich zabrudzeń ze szklanych powierzchni. Myjki do okien Karcher, pozwalają na maksymalną oszczędność czasu, a także nie naruszają domowego budżetu. Z ich pomocą sprawisz, że Twój dom będzie lśnił czystością.

Ogromną zaletą tego typu urządzeń jest możliwość pracy zarówno w pionie, jak i w poziomie. Takie zastosowanie pozwala zaoszczędzić dużo energii, dając tym samym idealnie czystą powierzchnię, bez zacieków i smug.

Myjki do okien Karcher, pozwalają dotrzeć w najtrudniejsze miejsca. Oprócz czyszczenia szyb, sprawdzają się także do kafelków, płytek, drzwi i kabin prysznicowych. Te, dostępne w ofercie firmy Karcher, zapewniają lekką i cichą pracę, a dzięki niewielkim rozmiarom z łatwością schowasz je w każdej szafce.

W zależności od potrzeb, możesz wybrać myjkę o różnorodnym czasie pracy. Co więcej, myjki do okien Karcher są bardzo poręczne, a do tego proste w obsłudze, co potęguje ich wyjątkowość. Myjki do okien, to nowy wymiar czystości. Występują również w pakiecie z potrzebnymi akcesoriami, dlatego cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Myjki do okien

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

WV 2 Plus N

Recenzje: 0

Najnowszy model myjki do okien Kärcher. Poręczne urządzenie do mycia okien bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk. W zestawie dodatkowa ssawka 170 mm.

Cena 323,76 zł
Więcej
W magazynie

WV 5 Plus N

Recenzje: 0

Myjka Premium do okien to idealne urządzenie do mycia powierzchni szklanych bez smug i zacieków. Dzięki temu urządzeniu, mycie okien, luster, kafelków jest łatwe i co ważne szybsze w porównaniu do tradycyjnego mycia. W zestawie dodatkowo spryskiwacz premium z frotką do mycia okna, oraz co warto podkreślić wąska ssawka ściągająca.

Cena 477,39 zł
Więcej
W magazynie

WV 5 Premium – zestaw Non Stop

Recenzje: 0

Myjka Premium do okien to idealne urządzenie do mycia powierzchni szklanych bez smug i zacieków. Dzięki temu urządzeniu, mycie okien, luster, kafelków jest łatwe i co ważne szybsze w porównaniu do tradycyjnego mycia. W zestawie dodatkowo spryskiwacz premium z frotką do mycia okna, oraz co warto podkreślić wąska ssawka ściągająca i dodatkowa bateria wraz...

Cena 518,20 zł
Więcej
W magazynie

WV 6 + KV 4

Recenzje: 0

Najbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków. W zestawie z wibrującym padem do czyszczenia okien

Cena 688,47 zł
Więcej
W magazynie

WV 6 Plus

Recenzje: 0

Najbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków.

Cena 442,05 zł
Więcej
W magazynie

WV 6 Premium Home Line

Recenzje: 0

Najbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków. W zestawie dodatkowa ssawka 170 mm.

Cena 554,19 zł
Więcej
W magazynie