SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Kosiarki karcher | Profesjonalne kosiarki do trawy - Karcher-apeks.pl

kosiarki

Decydując się na zakup kosiarki, warto wziąć pod uwagę kilka podstawowych czynników. Jednym z nich jest przede wszystkim rodzaj posiadanej trawy i częstotliwość koszenia. W tym miejscu konieczne jest odpowiednie poznanie swojego ogrodu, aby zauważyć te najważniejsze kwestie. Zwróć również uwagę na gęstość trawy, ponieważ jest to równie ważny czynnik. Oprócz tego warto zastanowić się nad rodzajem zasilania kosiarki. Na rynku dostępne są między innymi kosiarki spalinowe, elektryczne i akumulatorowe.

Profesjonalne kosiarki do trawy charakteryzują się solidną konstrukcją, która poradzi sobie nawet ze wzniesieniami występującymi w ogrodzie. Kosiarki Karcher dostępne są w wersji akumulatorowej. W zestawie posiadają baterię i szybką ładowarkę, co umożliwia bardzo szybką pracę. Dodatkowo, cechują się dużą szerokością roboczą, a obecność pojemnego kosza pozwala na maksymalnie długą pracę.

Oferujemy bardzo profesjonale kosiarki, które są bardzo komfortowe i zwiększają wygodę podczas obsługi. Wzbogacone kluczem bezpieczeństwa, ochronią przed nieumyślnym uruchomieniem przez dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku dodatkowych pytań.

kosiarki

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

LMO 36-46 Battery Set

Recenzje: 0

Urządzenie w zestawie z baterią i szybką ładowarką: mocna akumulatorowa kosiarka LMO 36-46 Battery Set. Dodatkowy napęd tylnych kół po wciśnięciu przycisku- szczególnie praktyczne przy pracy na wzniesieniach.

Cena 3 408,00 zł
Więcej
W magazynie