• Nowy

Akumulator Battery Power 4/25

2.443-002.0
Ocena 

Wymienny akumulator 2,5 Ah Kärcher Battery Power nadaje się do stosowania w urządzeniach Kärcher Battery Power o napięciu 4 V.

95,00 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność i czas realizacji zamówienia pod adresem it@bcc-apeks.pl lub tel. (33) 814 18 56 . Towar może mieć wydłużony czas realizacji.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Wyjątkowo długi czas pracy baterii i najwyższa wydajność: wymienny akumulator Kärcher Battery Power o pojemności 2,5 Ah posiada prosty mechanizm odblokowujący, dzięki czemu jego zakładanie i wyjmowanie jest szybkie i bezproblemowe - bez konieczności używania narzędzi. Czas pracy urządzenia można dowolnie wydłużać za pomocą dodatkowych akumulatorów. System styków i klasa wodoszczelności IPX4 zapewniają bezpieczne użytkowanie. Wysokiej jakości ogniwa litowo-jonowe zachwycają stałą wydajnością, zapobiegając samorozładowaniu i efektowi pamięci (utrata pojemności na skutek częstego częściowego rozładowania). Obszar "soft touch" pokryty jest materiałem antypoślizgowym. Wymienny akumulator 2,5 Ah Kärcher Battery Power nadaje się do wszystkich urządzeń Kärcher wykorzystujących system wymiennych akumulatorów 4 V Kärcher Battery Power - także do urządzeń z dwoma bateriami.

Dane techniczne

Platforma bateryjna Platforma bateryjna 4 V
Typ baterii Bateria litowo-jonowa
Napięcie (V) nominalna 3,6 - 3,7 - maks. 4,2
Wydajność (Ah) 2,5
Klasa bezpieczeństwa IPX4
Waga (kg) 0,1
Waga z opakowaniem (kg) 0,2
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 97 x 30 x 37

Szczegóły produktu
2.443-002.0
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Akumulator Battery Power 4/25

Akumulator Battery Power 4/25

Wymienny akumulator 2,5 Ah Kärcher Battery Power nadaje się do stosowania w urządzeniach Kärcher Battery Power o napięciu 4 V.

Napisz swoją opinię

Akcesoria

Mop elektryczny FC 4-4 Battery Set

Recenzje: 0

Dokładne czyszczenie: dwa tryby czyszczenia umożliwiają FC 4-4 precyzyjne i szybkie usuwanie suchych i mokrych zanieczyszczeń, które codziennie się gromadzą w naszych domach. Z urządzeniem dostarczany jest wymienny akumulator i szybka ładowarka Duo.

Cena 1 549,00 zł
Więcej
W magazynie