Adapter na kran G¾ z redukcją G½

2.645-006.0
Ocena 
Adapter z wytrzymałego materiału służący do podłączania do dwóch rodzajów gwintów.
9,84 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność i czas realizacji zamówienia pod adresem it@bcc-apeks.pl lub tel. (33) 814 18 56 Szacowana dostawa 1-7 dni roboczych. Towary na zamówienie mogą mieć wydłużony czas realizacji.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Problem z dopasowniem węża do kranu jest już przeszłością! Dzieki adapterowi na kran G¾ z redukcją G½ dopasujesz potrzebny wąż bez problemu. Redukcja pozwala na podłączenie dwóch rodzajów gwintów. Dodatkowo adapter umożliwia podłaczenie urządzeń z systemem Click-on.Kärcher oferuje pełny asortyment akcesoriów do przyłączania, łączenia, rozłączania, a nawet reparacji systemów nawadniania. Opatentowane uniwersalne złączki węży współpracują z trzema najbardziej popularnymi średnicami węży i wszystkimi dostępnymi systemami typu Clip-on.

Dane techniczne:

Ciężar (kg)
 
0,02
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)
 
140 x 80 x 40

Szczegóły produktu
2.645-006.0
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Adapter na kran G¾ z redukcją G½

Adapter na kran G¾ z redukcją G½

Adapter z wytrzymałego materiału służący do podłączania do dwóch rodzajów gwintów.

Napisz swoją opinię

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Trójnik

Recenzje: 0

Dostosowane do potrzeb. Bywa, że w ogrodzie pojawi się kłopot... Jak podłączyć węże, jak podpiąć wąż do kranu skoro jedno do drugiego nie pasuje...? Kärcher oferuje pełny asortyment akcesoriów do przyłączania, łączenia, rozłączania, a nawet reparacji systemów nawadniania. Opatentowane uniwersalne złączki węży współpracują z trzema najbardziej popularnymi...

Cena 12,30 zł
Więcej
W magazynie