SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Maszyna do czyszczenia suchym lodem karcher - Karcher-apeks.pl

Maszyna do czyszczenia suchym lodem

Stosując maszyny do czyszczenia suchym lodem, można w skuteczny i zarazem bezpieczny sposób usunąć najbardziej oporne zabrudzenia. To innowacyjna technologia wykorzystująca specjalny granulat, która pozwala na pozbycie się plam, zacieków i innego rodzaju zanieczyszczeń. Maszyna do czyszczenia suchym lodem z powodzeniem dociera nawet do najtrudniej dostępnych miejsc bez ryzyka ich mechanicznego naruszenia. Dzięki temu można ją używać do usuwania zabrudzeń z dowolnych powierzchni, również z bardzo delikatnych materiałów. Poleca się ją do czyszczenia maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych bez potrzeby ich demontażu.

Mycie suchym lodem – skuteczność i bezpieczeństwo czyszczenia

Oferowane w naszym sklepie internetowym maszyny do czyszczenia suchym lodem zapewniają błyskawiczne efekty bez potrzeby długich przygotowań. Co równie istotne, po wykonaniu prac nie ma konieczności suszenia wyczyszczonych elementów, obiektów czy urządzeń, co umożliwia ich użytkowanie od razu po zakończeniu sprzątania. Najważniejsze jest jednak to, że mycie suchym lodem przy użyciu przeznaczonej do tego celu maszyny jest wyjątkowo skuteczne, gwarantując nieskazitelnie czystą powierzchnię bez uszkodzeń. Sprawdź oferowane produkty i zamów w atrakcyjnej cenie model, który spełnia Twoje wymagania!

Maszyna do czyszczenia suchym lodem

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów