Karcher Puzzi 10/1

1.100-130.0

Profesjonalne urządzenia Kärcher Puzzi 10/1 spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych.

Najniższa cena brutto z ostatnich 30 dni: 3 299,00zł

3 599,00 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność i czas realizacji zamówienia pod adresem it@bcc-apeks.pl lub tel. (33) 814 18 56 . Towar może mieć wydłużony czas realizacji.
Ilość

Kalkulator Grenke

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

EasyProtect Logo

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu Dowiedz się więcej

Opis

Urządzenie dogłębnie czyszci runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. Nowy model Puzzi został wyposażony w nowe akcesoria, które dodatkowo zwiększają komfort pracy i wydajność urządzeń - przykładem jest elastyczna dysza podłogowa wyposażona w listwy, które idealnie dopasowują się do powierzchni. Duży, wygodny włącznik został przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody. Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych.

Cechy i zalety

Urządzenie ekstrakcyjne Puzzi 10/1: Idealnie nadaje się do codziennego użytku.

Idealnie nadaje się do codziennego użytku.

Szybka i łatwa zmiana dysz; uchwyt na kabel zasilający.

Urządzenie ekstrakcyjne Puzzi 10/1: Zbiornik wody brudnej można łatwo wyjąć.

Zbiornik wody brudnej można łatwo wyjąć.

Zdejmowany zbiornik wody brudnej jest łatwy do przenoszenia i opróżniania.

Urządzenie ekstrakcyjne Puzzi 10/1: Wielofunkcyjność

Wielofunkcyjność

Szeroka gama akcesoriów do różnych zastosowań.

Dane techniczne

Wydajność teoretyczna (m²/h) 20 - 25
Wydatek powietrza (l/s) 54
Podciśnienie (mbar/kPa) 220 / 22
Wydajność spryskiwania (l/min) 1
Ciśnienie spryskiwania (bar) 1
Zbiornik wody czystej / brudnej (l) 10 - 9
Moc turbiny (W) 1250
Moc pompy (W) 40
Napięcie (V) 220 - 240
Częstotliwość (Hz) 50 - 60
Ciężar (kg) 10,7
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 690 x 325 x 440

Wyposażenie

  • Wąż do ekstrakcji ze zintegrowanym złączem, 2.5 m
  • Uchwyt do przechowywania dyszy ręcznej
  • Ssawka do tapicerki
  • Dodatkowy uchwyt
  • Hak na przewód zasilający
  • Wąska dysza podłogowa do powierzchni twardych z elastycznymi listwami gumowymi
  • Rękojeść

Film prezentujący możliwości urządzenia Puzzi

Karcher Puzzi 10/1

Karcher Puzzi 10/1 to flagowy model wśród profesjonalnych urządzeń do czyszczenia tapicerki, ceniony za swoją wydajność, niezawodność i zaawansowane technologie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz wysokiej jakości wykonania, spełnia on oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, zapewniając nie tylko doskonałe efekty czyszczenia, ale także łatwość obsługi i długowieczność.

Technologia i funkcje

Myjka ciśnieniowa Karcher Puzzi 10/1 jest zaawansowanym urządzeniem, które doskonale sprawdza się w czyszczeniu tapicerki oraz różnych rodzajów tkanin. Dzięki połączeniu odkurzania i czyszczenia na mokro, jest idealna do usuwania trudnych zabrudzeń z dywanów, tapicerki meblowej, dywaników samochodowych oraz innych powierzchni. Oto szczegółowe omówienie głównych cech technicznych i funkcji, które wyróżniają model Karcher Puzzi 10/1:

Mocny silnik ssący

Karcher Puzzi 10/1 został wyposażony w silnik o dużej mocy, który zapewnia efektywne odkurzanie i szybkie schnięcie czyszczonych powierzchni. Dzięki temu urządzenie jest w stanie skutecznie usunąć zarówno drobny pył, jak i większe zanieczyszczenia, co przekłada się na lepsze rezultaty czyszczenia.

System dozowania detergentu

Jednym z kluczowych elementów tego modelu myjki jest precyzyjny system dozowania detergentu. Pozwala on na dokładne kontrolowanie ilości używanego środka czyszczącego, co jest istotne dla efektywności procesu czyszczenia. Dzięki temu można osiągnąć optymalne rezultaty przy minimalnym zużyciu detergentu, co jest zarówno ekonomiczne, jak i przyjazne dla środowiska.

Wysoka wydajność odkurzania

Myjka Puzzi 10/1 cechuje się wysoką wydajnością odkurzania, która w połączeniu z zaawansowanym systemem czyszczącym, gwarantuje skuteczne usuwanie brudu i zanieczyszczeń z różnych powierzchni. Efektywność odkurzania jest kluczowa dla uzyskania czystych i świeżych powierzchni, szczególnie w przypadku tkanin i tapicerki.

Ergonomiczny design

Praktyczny, ergonomiczny design myjki Karcher Puzzi 10/1 znacząco ułatwia obsługę urządzenia, nawet podczas długotrwałego użytkowania. Urządzenie jest wygodne w użyciu dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która zapewnia komfort pracy oraz łatwość przenoszenia i manewrowania.

Duży zbiornik na wodę czystą i brudną

Puzzi 10/1 został wyposażony w pojemny zbiornik na wodę czystą o pojemności 10 litrów oraz zbiornik na wodę brudną o pojemności 9 litrów. Dzięki temu możliwe jest długotrwałe czyszczenie bez konieczności częstego opróżniania zbiorników, co znacząco zwiększa wydajność pracy i pozwala na lepsze wykorzystanie czasu.

Uniwersalność zastosowania

Myjka tego typu jest niezwykle uniwersalnym urządzeniem, które znajduje zastosowanie w różnych branżach. Może być używana w usługach sprzątających, hotelarstwie, usługach samochodowych oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest profesjonalne czyszczenie tapicerki. Jej wszechstronność sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje niezawodnego i efektywnego sprzętu do czyszczenia.

Dodatkowe funkcje i akcesoria

Model Karcher Puzzi 10/1 wyposażony jest również w szereg dodatkowych funkcji i akcesoriów, które zwiększają jego funkcjonalność i wszechstronność. Wśród nich znajdują się różne dysze i szczotki, które pozwalają na skuteczne czyszczenie różnych powierzchni i trudno dostępnych miejsc. Dzięki nim można łatwo dostosować urządzenie do konkretnych potrzeb i wymagań czyszczonej powierzchni.

Ekologiczne rozwiązania

Myjka ciśnieniowa Karcher Puzzi 10/1 jest zaprojektowana z myślą o minimalizowaniu wpływu na środowisko. Dzięki precyzyjnemu systemowi dozowania detergentu oraz efektywnemu wykorzystaniu wody, urządzenie zużywa mniej zasobów, co jest korzystne zarówno dla użytkownika, jak i dla środowiska.

To zaawansowane urządzenie czyszczące, które łączy w sobie mocny silnik, wysoką wydajność odkurzania i precyzyjny system dozowania detergentu, zapewniając skuteczne i efektywne czyszczenie różnych powierzchni. Dzięki ergonomicznemu designowi, dużym zbiornikom na wodę oraz uniwersalnym zastosowaniom, myjka ta jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów i użytkowników domowych, którzy poszukują niezawodnego i wszechstronnego sprzętu do czyszczenia tapicerki i tkanin.

Zalety użytkowania

Ten model to nie tylko doskonałe narzędzie do czyszczenia tapicerki, ale również gwarancja wysokiej jakości wykonania i niezawodności. Poniżej przedstawiamy główne zalety, które przekładają się na popularność tego modelu i sprawiają, że jest on wyborem wielu profesjonalistów i użytkowników domowych.

Efektywne usuwanie zabrudzeń

Myjka charakteryzuje się niezwykłą skutecznością w usuwaniu zabrudzeń. Silne ssanie w połączeniu z precyzyjnym systemem czyszczenia na mokro pozwala na szybkie i efektywne usuwanie zarówno powierzchownych, jak i głęboko osadzonych zabrudzeń. Jest to szczególnie istotne w przypadku czyszczenia dywanów, tapicerki meblowej oraz dywaników samochodowych, gdzie dokładność i szybkość działania mają kluczowe znaczenie.

Niski poziom hałasu

Karcher Puzzi 10/1 został zaprojektowany z myślą o komforcie użytkowania. Dzięki zaawansowanej izolacji akustycznej, urządzenie pracuje cicho, co jest szczególnie ważne w miejscach, gdzie wymagana jest dyskrecja, takich jak hotele, biura czy miejsca użyteczności publicznej. Cicha praca urządzenia sprawia, że można go używać o każdej porze dnia, nie zakłócając spokoju innych osób.

Prosta konserwacja

Jedną z kluczowych zalet myjki tego typu jest łatwość konserwacji. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby codzienna konserwacja była szybka i bezproblemowa. Łatwy dostęp do kluczowych komponentów, takich jak filtry i zbiorniki na wodę, umożliwia ich szybkie czyszczenie i wymianę. Dzięki temu myjka jest zawsze gotowa do użycia, co znacząco zwiększa jej użytkowość i wydajność.

Trwałość i niezawodność

Karcher Puzzi 10/1 to urządzenie, które charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i trwałością. Solidne materiały użyte do produkcji oraz precyzyjne wykonanie gwarantują długą żywotność myjki, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Jest to szczególnie ważne w przypadku profesjonalnych firm sprzątających, które potrzebują niezawodnego sprzętu do codziennej pracy.

Ergonomiczny design i łatwość obsługi

Ergonomiczna konstrukcja myjki Karcher Puzzi 10/1 zapewnia wygodę i komfort podczas pracy. Urządzenie wyposażone jest w praktyczny uchwyt oraz intuicyjne panele sterowania, co sprawia, że jego obsługa jest prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Dzięki temu myjka może być używana przez każdego, bez względu na doświadczenie w pracy z tego typu sprzętem.

Wydajność energetyczna

Myjka ciśnieniowa Karcher Puzzi 10/1 została zaprojektowana z myślą o efektywności energetycznej. Zużywa mniej energii, co nie tylko wpływa na obniżenie kosztów eksploatacji, ale także jest korzystne dla środowiska. Ekologiczne podejście do projektowania urządzenia sprawia, że jest ono odpowiednim wyborem dla osób dbających o środowisko naturalne.

Wszechstronność zastosowania

Myjka Karcher Puzzi 10/1 jest niezwykle uniwersalnym urządzeniem, które można wykorzystać w wielu różnych sytuacjach. Doskonale sprawdza się zarówno w domach, jak i w profesjonalnych firmach sprzątających. Może być używana do czyszczenia dywanów, tapicerki meblowej, dywaników samochodowych oraz wielu innych powierzchni. Jej wszechstronność sprawia, że jest to inwestycja, która z pewnością się opłaci.

Ekologiczne podejście

Ten model wykorzystuje zaawansowany system dozowania detergentu, który pozwala na minimalizowanie zużycia środków chemicznych. Dzięki temu urządzenie jest bardziej ekologiczne, co jest istotne dla użytkowników, którzy zwracają uwagę na wpływ swoich działań na środowisko. Ponadto, precyzyjny system dozowania detergentu pozwala na oszczędność kosztów związanych z zakupem środków czyszczących.

Karcher Puzzi 10/1 to sprzęt dedykowany profesjonalnym użytkownikom poszukującym efektywnego, solidnego i łatwego w obsłudze urządzenia do czyszczenia tapicerki. Dzięki zaawansowanej technologii, wysokiej jakości materiałom oraz ergonomicznemu designowi, model ten spełnia wszelkie oczekiwania co do skuteczności i niezawodności w codziennym użytkowaniu.

Szczegóły produktu
1.100-130.0
Nowy

Specyficzne kody