Adapter na kran z gwintem wewnętrznym G¾

2.645-099.0
Ocena 
Adapter służący do podłączania węża do kranu z gwintem wewnętrznym G¾.
8,61 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność i czas realizacji zamówienia pod adresem it@bcc-apeks.pl lub tel. (33) 814 18 56 Szacowana dostawa 1-7 dni roboczych. Towary na zamówienie mogą mieć wydłużony czas realizacji.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Prace ogrodowe wymagają sprawnego systemu nawadniania. Często jednak podczas tworzenia systemu nawadniania pojawia się problem. Na kłopoty z podłączeniami, przyłączeniami, łączeniem i reparacją systemów nawadniania - idealny jest zestaw akcesoriów Kärcher. Opatentowane uniwersalne złączki węży współpracują z trzema najbardziej popularnymi średnicami węży i wszystkimi dostępnymi systemami typu Clip-on.

Dane techniczne:

Ciężar (kg)
 
0,02
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)
 
140 x 82 x 38

Szczegóły produktu
2.645-099.0
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Adapter na kran z gwintem wewnętrznym G¾

Adapter na kran z gwintem wewnętrznym G¾

Adapter służący do podłączania węża do kranu z gwintem wewnętrznym G¾.

Napisz swoją opinię

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Trójnik

Recenzje: 0

Dostosowane do potrzeb. Bywa, że w ogrodzie pojawi się kłopot... Jak podłączyć węże, jak podpiąć wąż do kranu skoro jedno do drugiego nie pasuje...? Kärcher oferuje pełny asortyment akcesoriów do przyłączania, łączenia, rozłączania, a nawet reparacji systemów nawadniania. Opatentowane uniwersalne złączki węży współpracują z trzema najbardziej popularnymi...

Cena 12,30 zł
Więcej
W magazynie