Adapter na kran domowy

2.645-010.0
Ocena 
Wytrzymały adapter do szybkiego podłączenia węża do kranu w kuchni lub w łazience.
27,95 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność i czas realizacji zamówienia pod adresem it@bcc-apeks.pl lub tel. (33) 814 18 56 . Towar może mieć wydłużony czas realizacji.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Dzięki temu adapterowi szybko podłączysz wąż do kranu w domu, dzięki czemu użycie pistoletu spryskującego lub urządzenia w domu, na tarasie stanie się jeszcze prostsze. Gwint adaptera jest wykonany z mosiądzu, co umożliwia solidne mocowanie na kranie, dodatkowo adapter zawiera nakrętkę ochronną na gwint.
Adapter jest jednym z wielu akcesoriów Kärcher do przyłączania, łączenia, rozłączania, a nawet reparacji systemów nawadniania. Adaptery i złączki są opatentowane i uniwersalne. Współpracują z trzema najbardziej popularnymi średnicami węży i wszystkimi dostępnymi systemami typu Clip-on.

Dane techniczne:

Ciężar (kg)
 
0,04
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)
 
140 x 80 x 45

Szczegóły produktu
2.645-010.0
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Adapter na kran domowy

Adapter na kran domowy

Wytrzymały adapter do szybkiego podłączenia węża do kranu w kuchni lub w łazience.

Napisz swoją opinię