Złączka mosiężna na wąż 3/4

2.645-016.0
Ocena 

Złączka z mosiądzu do łączenia węży 3/4.

38,13 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność i czas realizacji zamówienia pod adresem it@bcc-apeks.pl lub tel. (33) 814 18 56 Szacowana dostawa 1-7 dni roboczych. Towary na zamówienie mogą mieć wydłużony czas realizacji.
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

Jesli masz problem ze stworzeniem systemy nawadniania w Twoim ogrodzie, produkty marki Karcher to doskonałe rozwiązanie. dzięki wysokiej jakosci adapterom, złączkom szybko i bez problemów dostarczysz wodę do ogrodu. Złączka wykonana z mosiądzu zawiera profilowany pierścień ułatwiajacy obsługę i działa z systemem Click-on. Mosiężne elementy połączeniowe w produktach Kärcher to niezaprzeczalna korzyść dla ogrodników. Jakość wykończenia i wytrzymałość materiału gwarantują długą żywotność produktów do nawadniania ogrodów, nawet przy intensywnej eksploatacji.

Dane techniczne

Średnica 3/4"
Ciężar (kg) 0,2
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 52 x 39 x 39
Zastosowania
  • Do nawadniania małych i dużych ogrodów.
  • Do nawadniania dużych ogrodów.
  • Do podlewania warzyw oraz roślin ozdobnych (ogrodowych, doniczkowych)
  • Do podlewania roślin ozdobnych (ogrodowych i doniczkowych)
  • Czyszczenie narzędzi i mebli ogrodowych
Szczegóły produktu
2.645-016.0
Nowy produkt
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Złączka mosiężna na wąż 3/4

Złączka mosiężna na wąż 3/4

Złączka z mosiądzu do łączenia węży 3/4.

Napisz swoją opinię

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Złączka dwustronna mosiądz - dwójnik

Recenzje: 0

Mosiężne elementy połączeniowe w produktach Kärcher to niezaprzeczalna korzyść dla ogrodników. Jakość wykończenia i wytrzymałość materiału gwarantują długą żywotność produktów do nawadniania ogrodów, nawet przy intensywnej eksploatacji.

Cena 20,70 zł
Więcej
W magazynie

Mosiężna złączka - trójnik

Recenzje: 0

Jakość materiału świadczy o jakości produktu. Mosiężne elementy połączeniowe w produktach Kärcher to niezaprzeczalna korzyść dla ogrodników. Do połączenia trzech węży.

Cena 30,00 zł
Więcej
W magazynie

Spryskiwacz mosiężny

Recenzje: 0

Duża moc spryskiwania. Ogrodowe spryskiwacze i pistolety Kärcher o eleganckim wzornictwie, zapewniające komfort obsługi i wysoką skuteczność działania, gwarantują zadowolenie z wykonywanej pracy każdemu ogrodnikowi. Pasują do wszystkich popularnych systemów typu Click-on.

Cena 40,59 zł
Więcej
W magazynie