Karcher WD3 V-17/4/20 odkurzacz na mokro/sucho

1.628-101.0

Moc i wydajność w korzystnej cenie: Urządzenie WD 3 V-17/4/20 imponuje 17 litrowym zbiornikiem z tworzywa sztucznego, 4-metrowym kablem zasilającym, wężem ssącym o długości 2 m oraz jednoczęściowym filtrem kartridżowym.

409,00 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność i czas realizacji zamówienia pod adresem it@bcc-apeks.pl lub tel. (33) 814 18 56 . Towar może mieć wydłużony czas realizacji.
Ilość

Przedłużona ochrona serwisowa EasyProtect®

EasyProtect Logo

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu Dowiedz się więcej

Opis

Przy poborze mocy zaledwie 1000 W, urządzenie WD 3 V-17/4/20 jest mocne i energooszczędne. Zarówno odkurzacz, wąż ssący, jak również ssawka podłogowa z wymiennymi listwami są do siebie idealnie dopasowane - dla uzyskania najlepszych rezultatów czyszczenia na sucho, mokro, jak również usuwania drobnych i dużych zanieczyszczeń. Odkurzacz do pracy na mokro i sucho imponuje kompaktowym designem oraz solidnym zbiornikiem z tworzywa sztucznego o pojemności 17 litrów, przewodem zasilającym o długości 4 m, 2-metrowym wężem ssącym oraz fizelinową torebką filtracyjną. Dzięki jednoczęściowemu filtrowi kartridżowemu, możliwe jest odkurzanie na mokro i na sucho bez konieczności wymiany filtra. Funkcja wydmuchu jest przydatna do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Wąż ssący można zawiesić na głowicy urządzenia, oszczędzając miejsce. Przewód zasilający może być przechowywany na haku, a rury i ssawka podłogowa na listwie odbojowej. System zamykania „Pull & Push” umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie zbiornika. Kolanko można zdemontować i podłączyć akcesorium bezpośrednio do węża ssącego. Pozostałe sprytne rozwiązania: Narzędzia i małe części można odłożyć na głowicy urządzenia. Ergonomiczny kształt uchwytu pozwala na wygodne przenoszenie urządzenia.

Cechy i zalety

Odkurzacz uniwersalny WD 3 V-17/4/20: Jednoczęściowy filtr kartridżowy

Jednoczęściowy filtr kartridżowy

Do odkurzania na mokro i sucho bez dodatkowej wymiany filtra. Łatwy montaż i usuwanie filtra przez obrócenie, bez dodatkowego elementu mocującego.

Odkurzacz uniwersalny WD 3 V-17/4/20: Praktyczne przechowywanie przewodu i wyposażenia.

Praktyczne przechowywanie przewodu i wyposażenia.

Oszczędność miejsca, bezpieczeństwo i łatwy dostęp przy przechowywaniu akcesoriów. Kabel zasilający można bezpiecznie przechować dzięki zintegrowanym hakom.

Odkurzacz uniwersalny WD 3 V-17/4/20: Przechowywanie węża ssącego na głowicy urządzenia

Przechowywanie węża ssącego na głowicy urządzenia

Wąż ssący można bezpiecznie zawiesić na głowicy urządzenia, dzięki czemu zajmuje mało miejsca. Intuicyjny mechanizm zabezpieczający dla prawo i leworęcznych użytkowników.

Zalety:

Półka do przechowywania
 • Do bezpiecznego przechowywania narzędzi oraz małych części takich jak śruby i gwoździe.
Praktyczna funkcja wydmuchu
 • Użyteczna funkcja wydmuchu przydatna, kiedy nie chcesz zbierać śmieci do zbiornika.
 • Łatwe usuwanie zanieczyszczeń np.: ze ścieżek żwirowych.
Fizelinowa torebka filtracyjna
 • Trójwarstwowa, niezwykle odporna na rozdarcie fizelina.
 • Długotrwała wysoka moc zasysania oraz wysoki stopień separacji zanieczyszczeń.
Uchwyt na kolanko na głowicy urządzenia
 • Podczas przerwy w pracy uchwyt szybko zamocujesz na głowicy urządzenia.
Urządzenie, wąż ssący i ssawka podłogowa są do siebie optymalnie dopasowane
 • Najlepszy efekt czyszczenia - dla suchych, mokrych, drobnych i dużych zanieczyszczeń.
 • Maksymalna wygoda odkurzania.
System zamykania "Pull & Push"
 • Szybkie, łatwe i bezpieczne otwieranie oraz zamykanie zbiornika.
Ergonomicznie ukształtowany uchwyt
 • Urządzenie łatwe i wygodne w transporcie.

Dane techniczne

Pobór mocy (W) 1000
Pojemność zbiornika (l) 17
Materiał zbiornika Tworzywo sztuczne
Kolor Głowica urządzenia żółty Listwa odbojowa żółty Zbiornik żółty
Kabel zasilający (m) 4
Średnica wyposażenia (mm) 35
Natężenie (V/Hz) 220 - 240 / 50 - 60
Waga bez akcesoriów (kg) 4,5
Waga z opakowaniem (kg) 6,6
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 349 x 328 x 492

Wyposażenie

 • Wąż ssący, 2 m, z zagiętą rękojeścią, Tworzywo sztuczne
 • Wypinane kolanko
 • Rury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mm, Tworzywo sztuczne
 • Ssawka uniwersalna podłogowa, Clips
 • Ssawka szczelinowa
 • Fizelinowa torebka filtracyjna, 1 szt.
 • Filtr kartridżowy, jednoczęściowy
 • Obrotowy włącznik (ON/OFF)
 • Funkcja wydmuchu
 • Uchwyt na kolanko na głowicy urządzenia
 • Przechowywanie węża ssącego na głowicy urządzenia
 • Przechowywanie dodatkowych akcesoriów na głowicy urządzenia
 • Schowek na drobne przedmioty
 • Składany uchwyt
 • Hak na przewód zasilający
 • Pozycja parking
 • Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu
 • Listwa odbojowa
 • Kółka samonastawne, 4 szt.

Karcher WD3 V-17/4/20 odkurzacz na mokro/sucho

Odkurzacze przemysłowe odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu czystości w różnych środowiskach, od domów po zakłady produkcyjne. Model Karcher WD3 V-17/4/20 to niekwestionowany lider w swojej kategorii, zapewniający nie tylko niezawodność, ale również wydajność i wszechstronność w każdym zadaniu sprzątania. Dzięki zaawansowanej technologii oraz innowacyjnym rozwiązaniom, odkurzacz ten spełnia najwyższe standardy jakości, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla użytkowników domowych, jak i profesjonalnych.

Wydajność i moc

Odkurzacz Karcher WD3 V-17/4/20 to nie tylko urządzenie wysokiej jakości, ale również gwarancja efektywnego usuwania wszelkich zanieczyszczeń. Jego imponująca moc ssania jest jedną z kluczowych cech, która sprawia, że poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi do usunięcia brudami. Silnik o wysokiej mocy zapewnia nie tylko intensywne odkurzanie, ale także szybkie i skuteczne zbieranie kurzu oraz innych zanieczyszczeń, które mogą gromadzić się na różnych powierzchniach.

Zaawansowane systemy filtracyjne, z których korzysta ten model odkurzacza, są zaprojektowane tak, aby nie tylko zbierać widoczne zabrudzenia, ale także eliminować alergeny i drobne cząsteczki z powietrza. Dla osób cierpiących na alergie to szczególnie istotna cecha, która zapewnia czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniach. Filtry wysokiej jakości skutecznie redukują obecność alergenów, takich jak pyłki roślin, roztocza czy sierść zwierząt, co wpływa pozytywnie na jakość życia i komfort użytkowników.

Dodatkowo odkurzacz Karcher WD3 V-17/4/20 jest wyposażony w system automatycznego oczyszczania filtra, co zapewnia jego długotrwałą skuteczność bez konieczności częstego czyszczenia. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może być pewien, że jego odkurzacz pracuje z maksymalną wydajnością przez długi czas bez potrzeby ciągłego monitorowania i interwencji.

Wyjątkowa moc i zaawansowane filtry sprawiają, że odkurzacz Karcher WD3 V-17/4/20 jest nieocenionym narzędziem zarówno w domu, jak i w różnych miejscach pracy czy przestrzeniach publicznych. Skutecznie radzi sobie z codziennymi czynnościami sprzątania, zapewniając nie tylko czystość, ale także zdrowe i przyjemne środowisko do życia i pracy.

Dzięki solidnej konstrukcji i innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, odkurzacz ten jest idealnym wyborem dla osób poszukujących niezawodnego i wydajnego sprzętu do sprzątania. Inwestując w ten model, możesz być pewien, że spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, zapewniając nie tylko doskonałe rezultaty sprzątania, ale także długotrwałą niezawodność i satysfakcję z użytkowania.

Wszechstronność zastosowania

Odkurzacz Karcher WD3 V-17/4/20 wyróżnia się nie tylko imponującą mocą ssania i zaawansowanymi systemami filtracyjnymi, ale także wszechstronnością zastosowania, co czyni go nieocenionym narzędziem zarówno w domowych warunkach, jak i w profesjonalnych środowiskach przemysłowych.

Jedną z kluczowych cech tego odkurzacza jest możliwość odkurzania zarówno suchego, jak i mokrego brudu. Dzięki temu doskonale sprawdza się podczas codziennych czynności sprzątania mieszkań, biur oraz wszelkiego rodzaju pomieszczeń użytkowych. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z rozsypanym piaskiem na dywanie czy wodą wylaną na podłogę, odkurzacz Karcher WD3 V-17/4/20 poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzenia.

W gospodarstwach domowych odkurzacz ten stanowi nieocenione wsparcie w utrzymywaniu czystości. Można go używać do sprzątania wszelkich powierzchni, od dywanów i wykładzin po płytki i panele podłogowe. Dzięki silnemu ssaniu i wysokiej efektywności czyszczenia, odkurzacz skutecznie zbiera kurz, brud, sierść zwierząt oraz inne zanieczyszczenia, pozostawiając powierzchnie czyste i świeże.

Profesjonalne zastosowania tego odkurzacza obejmują szeroki zakres działalności. Może być używany w warsztatach samochodowych do sprzątania pojazdów, usuwania oleju czy innych substancji. W przemyśle odkurzacz ten jest niezastąpiony do utrzymania czystości na linii produkcyjnej, w magazynach czy halach produkcyjnych. W garażach i warsztatach rzemieślniczych natomiast jego zdolność do odkurzania zarówno suchego, jak i mokrego brudu pozwala na szybkie i skuteczne sprzątanie po intensywnych pracach remontowych czy budowlanych.

Dodatkowym atutem tego typu odkurzacza jest jego łatwość użytkowania i ergonomiczny design. Dzięki kompaktowej budowie i wygodnym uchwytom, jest łatwy do przenoszenia i manewrowania w różnych przestrzeniach. Duży zbiornik na brudną wodę (17 l) zapewnia długotrwałą pracę bez konieczności częstego opróżniania, co jest istotne szczególnie podczas intensywnego użytkowania w profesjonalnych zastosowaniach.

Podsumowując, odkurzacz Karcher WD3 V-17/4/20 to wszechstronne narzędzie, które nie tylko zapewnia doskonałą jakość sprzątania, ale również umożliwia szybkie i efektywne usuwanie zarówno suchego, jak i mokrego brudu w różnorodnych środowiskach. Dzięki jego niezawodności i wydajności, stanowi nieodzowny element wyposażenia zarówno w domu, jak i w miejscach pracy wymagających profesjonalnego podejścia do utrzymania czystości.

Ergonomiczny design i łatwość obsługi

Karcher WD3 V-17/4/20 to odkurzacz, który nie tylko imponuje swoją wydajnością, ale również został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania. Ergonomiczny design oraz liczne funkcje ułatwiające obsługę sprawiają, że jest to niezastąpione narzędzie zarówno w domu, jak i w profesjonalnych zastosowaniach.

Ergonomiczny uchwyt

Odkurzacz Karcher WD3 V-17/4/20 został wyposażony w ergonomiczny uchwyt, który zapewnia wygodny chwyt i redukuje zmęczenie rąk podczas długotrwałego użytkowania. Dzięki temu można swobodnie manewrować odkurzaczem i łatwo dostosować go do różnych pozycji pracy. Uchwyt został zaprojektowany tak, aby zapewniać optymalną kontrolę nad urządzeniem, co jest szczególnie istotne podczas precyzyjnego sprzątania w trudno dostępnych miejscach.

Solidna konstrukcja

Solidna konstrukcja tego modelu odkurzacza gwarantuje nie tylko trwałość, ale także stabilność podczas użytkowania. Wytrzymałe materiały użyte do budowy urządzenia zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zwiększają odporność na intensywne użytkowanie w różnych warunkach. Dzięki temu odkurzacz jest niezawodny i sprawdza się w trudnych warunkach pracy, jak np. w warsztatach czy halach produkcyjnych.

Zintegrowane akcesoria

Karcher WD3 V-17/4/20 został wyposażony w zintegrowane akcesoria, które są zawsze pod ręką podczas pracy. Dzięki temu można szybko i sprawnie zmieniać narzędzia w zależności od potrzeb, co zwiększa efektywność czynności sprzątania. Zintegrowane akcesoria obejmują ssawki do różnych typów podłóg, szczotki do tapicerki oraz wąskie dysze do czyszczenia w szczelinach. To wszystko sprawia, że odkurzacz jest wszechstronny i można go stosować do różnorodnych zadań czyszczących.

Duży zbiornik na brudną wodę

Odkurzacz posiada duży zbiornik na brudną wodę o pojemności 17 litrów. To pozwala na długotrwałe czyszczenie bez konieczności częstego opróżniania. Duży zbiornik eliminuje potrzebę częstego przerywania pracy w celu opróżnienia, co zwiększa wydajność i skraca czas całego procesu sprzątania.

Szybka wymiana worka

Szybka wymiana worka to kolejna zaleta odkurzacza Karcher WD3 V-17/4/20. Dzięki tej funkcji można szybko i bezproblemowo wymieniać worek na odpady, co jest szczególnie praktyczne podczas intensywnego użytkowania. Szybka wymiana worka pozwala utrzymać odkurzacz w czystości oraz zapewnia higieniczne warunki pracy.

Odkurzacz Karcher WD3 V-17/4/20 to doskonały wybór dla osób poszukujących wysokiej jakości sprzętu do czyszczenia, który nie tylko zapewnia imponującą moc ssania, ale także maksymalny komfort użytkowania. Ergonomiczny design, solidna konstrukcja, zintegrowane akcesoria, duży zbiornik na brudną wodę oraz szybka wymiana worka sprawiają, że odkurzacz ten spełnia wymagania zarówno użytkowników domowych, jak i profesjonalnych.

Technologia Karcher - gwarancja jakości

Karcher to marka znana z innowacyjnych rozwiązań technologicznych i najwyższej jakości wykonania. Odkurzacze przemysłowe oferowane przez nas są nie tylko efektywne, ale także trwałe i odporne na intensywne użytkowanie. Dzięki solidnej konstrukcji i starannemu wykonaniu, odkurzacz ten zapewnia niezawodność i długowieczność przez wiele lat użytkowania.

Odkurzacz przemysłowy Karcher WD3 V-17/4/20 to doskonały wybór dla osób poszukujących niezawodnego i wszechstronnego urządzenia do codziennego sprzątania. Dzięki swojej wydajności, mocy ssania oraz ergonomicznemu designowi, odkurzacz ten sprosta nawet najbardziej wymagającym zadaniom sprzątania. Zainwestuj w jakość i skuteczność - wybierz odkurzacz Karcher WD3 V-17/4/20 i ciesz się czystością bez kompromisów.

Szczegóły produktu
1.628-101.0

Specyficzne kody

Akcesoria

Flizelinowe torebki filtracyjne WD 3

Wyjątkowo odporne na rozdarcie flizelinowe torebki filtracyjne zostały specjalnie zaprojektowane do domowych odkurzaczy uniwersalnych WD 2 Plus, WD 3, WD 3 Battery oraz KWD 1–KWD 3, jak również do odkurzaczy piorących SE 4001/SE 4002.

Cena 61,00 zł
Więcej
W magazynie