SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Profesjonalne ubrania robocze karcher - Karcher-apeks.pl

Profesjonalne ubrania robocze

Zapewnij komfort i bezpieczeństwo dla swoich pracowników.

Profesjonalne ubrania robocze, to niesamowicie ważny element, który jest niezbędny do prawidłowego wykonywania swoich obowiązków. Przede wszystkim stanowią barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami. Ubrania robocze do ogrodu, pozwalają w pełni poświęcić się pracy, bez obawy o możliwość uszkodzenia czy ubrudzenia.

Profesjonalne ubrania robocze

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów