SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Myjnia bezdotykowa karcher - Karcher-apeks.pl

Myjnia bezdotykowa karcher

Oferowane w naszym sklepie myjnie bezdotykowe Karcher pozwalają na dokładne usunięcie nieczystości z pojazdu przy użyciu strumienia wody i bez fizycznego kontaktu z karoserią. Taki sposób mycia przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa, ponieważ nie ma ryzyka naruszenia lakieru. Strumień wody pod wysokim ciśnieniem gwarantuje skuteczną penetrację nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Myjnia bezdotykowa Karcher jest wygodna w użytkowaniu i umożliwia dokładne wyczyszczenie samochodu w krótkim czasie. Można ją wykorzystać zarówno na potrzeby wewnętrzne, np. w celu mycia firmowej floty pojazdów, jak i z myślą o odpłatnym udostępnianiu kierowcom.

Myjnia bezdotykowa Karcher – precyzyjne i szybkie czyszczenie auta

Zgromadzone naszej ofercie systemy niemieckiego producenta zostały wyposażone w gotowe do użycia programy myjące dostosowane do specyfiki danego auta i różnych zabrudzeń. Są to wydajne i bezawaryjne urządzenia, z których można intensywnie korzystać przez wiele lat. Ponieważ myjnia bezdotykowa Karcher cieszy się dużą popularnością wśród osób zmotoryzowanych, może być zyskowną inwestycją w intensywnie użytkowanych miejscach, jak stacje benzynowe, parkingi czy galerie handlowe.

Myjnia bezdotykowa karcher

Podkategorie

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów