Filtruj według

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 156,00 zł

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Systemy nawadniania kropelkowego - Karcher-apeks.pl

Systemy nawadniania kropelkowego

System nawadniania kropelkowego, to najwygodniejszy i najbardziej efektywny sposób pielęgnacji zieleni wokół domu. Sprawdzi się w małych, średnich oraz dużych ogrodach. Pozwoli zaoszczędzić Twój czas i pieniądze, a przede wszystkim odpowiednio zadbać o rośliny w Twoim otoczeniu.

Efektywny system nawadniania kropelkowego

W skład systemów nawadniających wchodzą różne elementy, w tym węże kroplujące, zawory, przyłącza na kran, korki, trójniki czy różnego typu uchwyty mocujące. Systemy te świetnie sprawdzą się do nawadniania warzywników, rabat, sadów, plantacji, drzew, krzewów czy żywopłotów. W ofercie marki Karcher znaleźć można wysokiej jakości akcesoria do systemów nawadniających, w tym m.in.:

  • wąż nawadniający kropelkowy zapewniający równomierną dystrybucję wody na całej długości
  • wąż Kärcher Rain System™, umożliwiający mocowanie dysz kroplujących i spryskujących dysz mikro
  • dysze kropelkowe przeznaczone do montażu na wężach nawadniających Kärcher Rain System™
  • filtry wody
  • łatwe w montażu kołnierze uszczelniające
  • reduktor ciśnienia z filtrem chroniący system nawadniania przed zbyt wysokim ciśnieniem oraz zanieczyszczeniami z wody
  • praktyczne szpile do montażu węży nawadniających Kärcher Rain System™ i węży kroplujących Karcher
  • ergonomiczne zatyczki do węży
  • złącze typu T z regulacją przepływu wody itd.

Węże Karcher można skracać lub łączyć z innymi kompatybilnymi wężami za pomocą podwójnych lub potrójnych złączek. Każdy model wykonano z trwałych materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne. Węże Karcher nie zawierają metali ciężkich, takich jak ołów, kadm czy bar. Długość węża zależeć będzie od powierzchni ziemi, jaką ma on nawadniać. Systemy nawadniania kropelkowego działają bardzo prosto – przepływająca przez wąż kroplujący woda wypływa przez otwory i wsiąka w ziemię.

Systemy nawadniające kropelkowe Karcher

Wszystkie produkty marki Karcher, to gwarancja niezawodności i wygody użytkowania. Akcesoria ogrodowe wchodzące w skład systemów nawadniania kropelkowego pozwolą Ci optymalnie zadbać o zieleń wokół domu. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu!

Systemy nawadniania kropelkowego

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Dysza kropelkowa

Recenzje: 0

Do montażu na wężach nawadniających Kärcher Rain System™. Łatwa w montażu dzięki kołnierzowi i zintegrowanej igle. Ilość wody można indywidualnie regulować. 5 sztuk w zestawie.

Cena 27,80 zł
Więcej
W magazynie

Dysze spryskujące mikro

Recenzje: 0

Do montażu na wężach nawadniających Kärcher Rain System™. Łatwa w montażu dzięki kołnierzowi i zintegrowanej igle. Ilość wody można indywidualnie regulować na dyszy (od 0 do 55 l/h).

Cena 58,70 zł
Więcej
W magazynie

Filtr wody

Recenzje: 0

Do ochrony Kärcher Rain System™ przed zanieczyszczeniami z wody. Zawiera adapter na kran G3/4 i złącze do węży Kärcher Rain System™.

Cena 31,80 zł
Więcej
W magazynie

Kołnierz uszczelniający

Recenzje: 0

Do montażu na wężach nawadniających Kärcher Rain System™. Do ponownego zamykania otworów na dysze. Łatwy w montażu. Z wewnętrzną gumową powierzchnią uszczelniającą. 5 sztuk w zestawie.

Cena 22,80 zł
Więcej
W magazynie

Szpila do węża

Recenzje: 0

Do montażu węży nawadniających Kärcher Rain System™ i węży kroplujących w ogrodzie. Z pomocniczym oznakowaniem ułatwiającym mocowanie na właściwej głębokości. 5 sztuk w zestawie.

Cena 19,59 zł
Więcej
W magazynie

Wąż kroplujący, 10 m

Recenzje: 0

Wąż kroplujący umożliwia precyzyjne nawadnianie. Gwarantuje równomierną dystrybucję wody na całej długości. Może być skracany stosowanie do potrzeb i łączony z wężem Kärcher Rain System™.

Cena 74,19 zł
Więcej
W magazynie

Wąż kroplujący, 25 m

Recenzje: 0

Wąż kroplujący umożliwia precyzyjne nawadnianie. Gwarantuje równomierną dystrybucję wody na całej długości. Może być skracany stosowanie do potrzeb i łączony z wężem Kärcher Rain System™.

Cena 155,50 zł
Więcej
W magazynie

Zatyczka do węża

Recenzje: 0

Do zamykania węży nawadniających Kärcher Rain System™. Do zamykania węży kroplujących. Ergonomiczna budowa zapewnia wygodne użytkowanie. 2 sztuki w zestawie.

Cena 18,91 zł
Więcej
W magazynie