Filtruj według

Cena

Cena

  • 999,00 zł - 2 049,00 zł

Myjka ciśnieniowa karcher k4, k5 - Karcher-apeks.pl

Karcher K4

Jeśli pragniesz utrzymać czystość w domu i w ogrodzie na najwyższym możliwym poziomie, z pewnością przyda Ci się myjka ciśnieniowa Karcher K4, dzięki której czyszczenie rozmaitych powierzchni stanie się wygodniejsze i zdecydowanie efektywniejsze. Zapoznaj się z szeroką gamą myjek ciśnieniowych, które różnią się parametrami, wielkością czy wagą. Jesteśmy pewni, że znajdziesz urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb – oferujemy sprzęty z serii Compact, Full Control Home czy Premium w bardzo atrakcyjnych cenach.

Karcher K4 – szeroka oferta funkcjonalnych urządzeń

Wybór odpowiedniego sprzętu to podstawa, ponieważ determinuje on wydajność i poziom komfortu podczas wykonywania konkretnych zadań. Jeśli szukasz urządzenia do pracy w domu lub wokół niego, dobrym rozwiązaniem będzie zakup myjki ciśnieniowej Karcher K4 w wersji Compact. Możesz u nas nabyć również modele cechujące się wyższą efektywnością i większą mocą, a także z dłuższym wężem i lepszymi parametrami przepływu wody. Niezależnie od wybranego sprzętu z serii Karcher K4 możesz liczyć na kompaktowe wymiary, niską wagę i łatwość pracy oraz transportowania wyposażenia.

Pragnąc maksymalnej kontroli, warto wybrać natomiast urządzenie Karcher K4 w wariancie Full Control lub modele zaawansowane w zakresie regulacji ciśnienia. Oferowane myjki ciśnieniowe Karcher K4 są bardzo proste w obsłudze, a sterowanie nimi ułatwiają ergonomiczne kształty uchwytów oraz czytelne panele. Równie komfortowe jest stosowanie środka czyszczącego, dlatego opanowanie sposobu działania urządzenia zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Wszystko wyda się jeszcze prostsze, gdy zakupisz Karcher K4 w wersji Premium. Urządzenia te są bowiem zintegrowane z nowoczesną aplikacją na smartfona.

Myjka ciśnieniowa Karcher – trwałość i skuteczność

Każda dostępna w naszym sklepie myjka ciśnieniowa Karcher K4 wyróżnia się doskonałymi parametrami, co stanowi o jej skuteczności i komforcie użytkowania. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokojakościowych komponentów, których wytrzymałość i profesjonalne połączenie przekłada się na imponującą żywotność i niezawodność urządzeń z serii Karcher K4. Zaawansowane czyszczenie najbardziej uporczywych zabrudzeń wymaga najlepszego sprzętu, dlatego jeśli liczy się dla Ciebie jego specyfikacja i renoma, zamów oferowane myjki marki Karcher, które są wyposażone w solidne silniki i bardzo wydajne pompy. Zachęcamy do zakupu dostępnych w naszym sklepie urządzeń, które są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Karcher K4

Aktywne filtry

K 4 Classic CAR

Łatwa w transporcie i w przechowywaniu: myjka ciśnieniowa K 4 Classic Car, z uchwytem teleskopowym, do regularnego czyszczenia umiarkowanych zabrudzeń.

Cena 999,00 zł
Więcej
W magazynie

K 5 Compact

Najmniejsze względem rozmiaru urządzenie z linii K 5, czyli Kompakt to urządzenie wysokociśnieniowe przeznaczone do regularnego usuwania zabrudzeń w otoczeniu jak i samym domu. Doskonała jakość aluminiowego korpusu w przystępnej cenie.

Cena 1 476,00 zł
Więcej
W magazynie

K 5 Power Control Home

Jeszcze większa kontrola: urządzenie wysokociśnieniowe K 5 Power Control z konsultantem zastosowań w aplikacji, pistolet spryskujący G 145 Q Power Control, lanca spryskująca Vario Power oraz system Plug 'n' Clean. Zawiera zestaw do domu.

Cena 2 045,00 zł
Więcej
W magazynie

K 5 Premium Full Control Plus Home

Urządzenie z linii średniej K 5 Premium Full Control Plus Dom to mocna i niezawodna jakość aluminiowego korpusu, a także chłodzonego wodą, trwałego silnika w całkiem nowym designie wraz ze zwijaczem węża wysokociśnieniowego, a to wszystko w przystępnej cenie. Na szczególną uwagę zasługuję nowy pistolet wysokociśnieniowy Full Control Plus, który pozwala...

Cena 2 048,68 zł
Więcej
W magazynie