Filtruj według

Cena

Cena

  • 999,00 zł - 2 045,00 zł

Myjka ciśnieniowa karcher k4, k5 - Karcher-apeks.pl

K4 - K5

Jeśli pragniesz utrzymać czystość w domu i w ogrodzie na najwyższym możliwym poziomie, z pewnością przyda Ci się myjka ciśnieniowa Karcher, dzięki której czyszczenie rozmaitych powierzchni stanie się wygodniejsze i zdecydowanie efektywniejsze. Zapoznaj się z szeroką gamą myjek ciśnieniowych generacji K4 i K5, które różnią się parametrami, wielkością czy wagą. Jesteśmy pewni, że znajdziesz urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb – oferujemy sprzęty z serii Compact, Full Control Home czy Premium w bardzo atrakcyjnych cenach.

Karcher K4 i K5 – Szeroka oferta funkcjonalnych urządzeń

Wybór odpowiedniego sprzętu to podstawa, ponieważ determinuje on wydajność i poziom komfortu podczas wykonywania konkretnych zadań. Jeśli szukasz urządzenia do pracy w domu lub wokół niego, dobrym rozwiązaniem będzie zakup myjki ciśnieniowej Karcher K4 Compact. Gdy zależy Ci na wyższej efektywności i większej mocy, a także dłuższym wężu i lepszych parametrach przepływu wody, postaw na Karcher K5 Compact. Niezależnie od wybranego modelu możesz liczyć na kompaktowe wymiary, niską wagę i łatwość pracy oraz transportowania wyposażenia.

Pragnąc maksymalnej kontroli, warto wybrać natomiast Karcher K4 Full Control lub zaawansowane w zakresie regulacji ciśnienia modele K5 Full Control Home. Oferowane myjki ciśnieniowe Karcher są bardzo proste w obsłudze, a sterowanie nimi ułatwiają ergonomiczne kształty uchwytów oraz czytelne panele. Równie komfortowe jest stosowanie środka czyszczącego, dlatego opanowanie sposobu działania urządzenia zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Wszystko wyda się jeszcze prostsze, gdy zakupisz Karcher K4 lub K5 w wersji Premium. Urządzenia te są bowiem zintegrowane z nowoczesną aplikacją na smartfona.

Myjka ciśnieniowa Karcher – trwałość i skuteczność

Każda dostępna w naszym sklepie myjka ciśnieniowa Karcher zarówno generacji K4, jak i K5 wyróżnia się doskonałymi parametrami, co stanowi o jej skuteczności i komforcie użytkowania. To możliwe dzięki zastosowaniu wysokojakościowych komponentów, których wytrzymałość i profesjonalne połączenie przekłada się na imponującą żywotność i niezawodność urządzeń. Zaawansowane czyszczenie najbardziej uporczywych zabrudzeń wymaga najlepszego sprzętu, dlatego jeśli liczy się dla Ciebie jego specyfikacja i renoma, zamów oferowane myjki Karcher, które są wyposażone w solidne silniki i bardzo wydajne pompy. Zachęcamy do zakupu dostępnych w naszym sklepie urządzeń, które są dostępne w atrakcyjnych cenach.

K4 - K5

Aktywne filtry

K 4 Classic CAR

Łatwa w transporcie i w przechowywaniu: myjka ciśnieniowa K 4 Classic Car, z uchwytem teleskopowym, do regularnego czyszczenia umiarkowanych zabrudzeń.

Cena 999,00 zł
Więcej
W magazynie

K 4 Compact

Urządzenie stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia. Wyposażone w chłodzony wodą silnik. Wydajność powierzchniowa wynosi 30 m²/h.

Cena 1 049,00 zł
Więcej
W magazynie

K 5 Compact

Najmniejsze względem rozmiaru urządzenie z linii K 5, czyli Kompakt to urządzenie wysokociśnieniowe przeznaczone do regularnego usuwania zabrudzeń w otoczeniu jak i samym domu. Doskonała jakość aluminiowego korpusu w przystępnej cenie.

Cena 1 476,00 zł
Więcej
W magazynie

K 5 Compact Home

Urządzenie stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia. Wyposażone w chłodzony wodą silnik. Wydajność powierzchniowa wynosi ok. 40 m²/h. W zestawie do czyszczenia domu.

Cena 1 630,00 zł
Więcej
W magazynie

K 5 Power Control Home

Jeszcze większa kontrola: urządzenie wysokociśnieniowe K 5 Power Control z konsultantem zastosowań w aplikacji, pistolet spryskujący G 145 Q Power Control, lanca spryskująca Vario Power oraz system Plug 'n' Clean. Zawiera zestaw do domu.

Cena 2 045,00 zł
Więcej
W magazynie