Filtruj według

Cena

Cena

  • 599,00 zł - 899,00 zł

Myjka ciśnieniowa karcher k2, k3 - Karcher-apeks.pl

K2 - K3

Nie ma bardziej funkcjonalnego urządzenia do walki z uporczywymi zabrudzeniami niż myjka ciśnieniowa marki Karcher. Sprzęt świetnie nadaje się do czyszczenia zaschniętych zanieczyszczeń i osadów. Wybierz myjkę ciśnieniową z serii K2 lub K3 i zapomnij o żmudnym usuwaniu brudu za pomocą tradycyjnych, czasochłonnych sposobów. Postaw na nowoczesne rozwiązania, a wszystkim zajmie się gorąca woda ze środkiem czystości wyrzucana pod wysokim ciśnieniem. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne pod względem charakterystyki myjki ciśnieniowe, więc bez problemu wybierzesz model wpisujący się w specyfikę Twojego działania. Oferujemy jedynie jakościowe urządzenia Karcher generacji K2 i K3 w wersjach Control, Premium i Home Premium, które doskonale nadają się do domowych, codziennych zastosowań.

Myjka ciśnieniowa Karcher – komfort i skuteczność użytkowania

Imponująca efektywność zarówno w domu, jak i w ogrodzie? Gwarantuje ją Karcher K2 Home Premium. To propozycja dla osób, które poszukują niewielkiego, ale skutecznego i funkcjonalnego urządzenia do przydomowych prac. Myjka ciśnieniowa świetnie sprawdza się w walce z drobnymi zabrudzeniami czy w pielęgnacji wyposażenia. Urządzenia z serii K2 są kompaktowe, łatwe w transporcie, lekkie, a więc wygodne w przenoszeniu czy wykonywaniu drobnych prac, na przykład czyszczeniu mniejszych metrażowo powierzchni. Wyróżniają się dostosowaną do domowych zastosowań wydajnością powierzchniową i siłą tłoczenia. O komforcie użytkowania stanowią ergonomiczne uchwyty i solidne kółka umożliwiające płynne manewrowanie nawet po nierównym terenie.

Wydajne i jakościowe myjki Karcher

Jeśli oczekujesz od urządzenia wyższej wydajności i lepszych parametrów pracy, polecamy dostępne w sprzedaży myjki ciśnieniowe Karcher K3 Control lub Premium, które są kompatybilne z praktyczną aplikacją na smartfona. Gwarantują jeszcze większą mobilność, ponieważ dołączony do zestawu wąż jest dwa metry dłuższy niż w przypadku myjek ciśnieniowych K2 (8 m). O wygodzie użytkowania proponowanych urządzeń stanowią też dołączone elementy wyposażenia, takie jak np. pistolet Power Control, wysokojakościowa lanca, filtry wody czy wyjmowalne pojemniki na środki czyszczące. Jak więc widać, proponowane myjki ciśnieniowe są wyjątkowo kompleksowe i umożliwiają niezwykle wszechstronne działanie. Wybierając z naszej oferty najbardziej odpowiadające Ci produkty, masz pewność, że stawiasz na sprawdzoną markę Karcher, trwałe komponenty i innowacyjne technologie zaimplementowane w trosce o płynność pracy i wygodę użytkownika.

K2 - K3

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

K 2

Recenzje: 0

Urządzenie idealnie nadaje się do drobnych prac wokół domu i w ogrodzie. Może też służyć jako drugie, poręczne urządzenie, używane gdy szybko musimy usunąć niewielkie zabrudzenia z małych powierzchni np. mebli ogrodowych, narzędzi czy roweru. Wtedy, gdy znacznie wygodniej jest sięgnąć po model kompaktowy. W wyposażeniu również 4 m wąż wysokociśnieniowy,...

Cena 599,00 zł
Więcej
W magazynie

K 3 Power Control

Recenzje: 0

Urządzenie wysokociśnieniowe K 3 Power Control z pistoletem spryskującym G 120 Q Power Control i lancami spryskującymi. Z konsultantem mobilnym przez aplikację, który zapewnia praktyczne wskazówki, aby czyszczenie było jeszcze wydajniejsze.

Cena 899,00 zł
Więcej
W magazynie