Witamy na naszym blogu!

Firma BCC APEKS powstała w 2002 roku w Bielsko-Białej. Od samego początku działalności skupiamy się przede wszystkim na rzetelnej i profesjonalnej obsłudze w zakresie produktów renomowanej i doskonale znanej na światowym rynku niemieckiej firmy Kärcher produkującej najwyższej jakości urządzenia czyszczące. Jednym z celów było stworzenie miejsca, w którym każdy odwiedzający nas klient znalazł to, czego szuka.

Dzięki nieustającym staraniom i działaniom w 2004 roku otrzymaliśmy zaszczytną nagrodę Dealer Roku 2004, która motywowała nas do dalszej pracy. W efekcie w 2008 roku wybudowaliśmy nową siedzibę, za co otrzymaliśmy nagrodę inwestycji roku Kärcher. Jednak na tym nie poprzestaliśmy! Nadal dążymy do ciągłego rozwoju i osiągnięcia celu, jakim jest zadowolenie naszych klientów. Każdego traktujemy indywidualnie starając się znaleźć najlepsze dla niego rozwiązanie. W 2014 roku zajęliśmy 3 miejsce w sprzedaży wyposażenia w Polsce, natomiast w 2016 roku otrzymaliśmy nagrodę za najefektywniejsze pokazy, co świadczy o naszym profesjonalizmie oraz zaangażowaniu.

 

Zaufanie i doświadczenie

Wśród klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem znajdują się indywidualni klienci oraz duże przedsiębiorstwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobywanej wiedzy nasi doradcy pomagają w doborze urządzeń najlepiej odpowiadających aktualnym potrzebom klientów. Ponadto doradzą i wskażą nowoczesne najskuteczniejsze metody czyszczenia różnego rodzaju zabrudzeń.

 

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak myjki do okien karcher, odkurzacze przemysłoweodkurzacze z funkcją prania i szczotkowe, szorowarki, parownice karcher, pompy, myjki wysokociśnieniowe, urządzenia komunalne, myjnie i odśnieżarki a także środki pielęgnujące i czyszczące i wiele innych. Oferujemy również gwarancyjny i pogwarancyjny serwis Kärcher, a także komis.

Już teraz serdecznie zachęcamy do częstych wizyt na naszym blogu. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo przydatne informacje, a prezentowane przez nas rozwiązania i ciekawostki okażą się interesujące.

Pozdrawiamy, zespół BCC APEKS

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.