SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe, to niezastąpione rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża siła do utrzymania porządku. Ten sprzęt idealnie sprawdza się na każdej budowie, jak i podczas remontów w mieszkaniu. Aby zapobiec powstawaniu awarii, warto wybrać taki, który będzie przeznaczony do sprzątania resztek remontowych.

Odkurzacze przemysłowe, odpowiadają za zasysanie zabrudzeń, napotkanych po drodze. Ich główną zaletą jest ogromna wytrzymałość. Bez problemu usuwają liczne i ostre drobinki oraz pył. Co więcej, są niesamowicie skuteczne także w walce z farbą, lakierem, a nawet pleśnią. Odkurzacze przemysłowe sprawdzą się nie tylko w mieszkaniu podczas remontu, ale również w zakładach produkcyjnych, stolarskich, fabrykach i warsztatach samochodowych.

Duży wybór takich odkurzaczy posiada marka Karcher. Jako wiodący producent urządzeń czyszczących, Karcher oferuje przenośne urządzenia do kompleksowego odkurzania i systemu odpylania o wysokiej mocy. Im bardziej rozbudowany model, tym wyższy poziom czyszczenia. Warto również zwrócić uwagę na długość kabla i węża, które znajdują się przy odkurzaczu. Jeśli planujemy korzystać z tego urządzenia w zakładzie przemysłowym, to warto znaleźć taki model, który będzie dopasowany do określonej przestrzeni.

Odkurzacze przemysłowe

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów