Czy warto inwestować w zamiatarkę ręczną?

Jesteś właścicielem sporej posesji? Posiadasz ogród lub duży podjazd? Jeśli do tej pory sprzątałeś te przestrzenie za pomocą tradycyjnej miotły, to zdajesz sobie sprawę, jakie to meczące, a do tego mało efektywne działanie. Czas to zmienić! Poznaj zalety zamiatarki ręcznej, która stanowi dużo skuteczniejszą alternatywę dla miotły. Uczyni sprzątanie szybszym i przyjemniejszym.

 

Czym jest zamiatarka ręczna?

To urządzenie, które wygładem przypomina kosiarkę. Wyposażone jest w ergonomiczną rączkę oraz część, od której spodu znajdują i specjalistyczne szczotki napędzane ruchem urządzenia. Zadaniem szczotek jest usuwanie zanieczyszczeń z trawnika, podjazdu, ścieżek i innych miejsc wokół domu do szczelnego i pojemnego zbiornika na śmieci. To nowoczesne urządzenie precyzyjnie usuwa zarówno liście, większe zanieczyszczenia, jak i drobny piasek, pozostawiając powierzchnię idealnie czystą.

 

Wysoka wydajność

To, co odróżnia zamiatarkę od tradycyjnej miotły, to zdecydowanie większa wydajność. Z pomocą tego sprzętu sprzątniemy 5 razy większą powierzchnię niż przy użyciu zwykłej miotły. Urządzenie czyści w ciągu godziny do 2500 mkw. powierzchni.

 

Precyzja

Zamiatarka karcher jest nie tylko bardziej wydajna, ale też zdecydowanie precyzyjniejsza do miotły. Dociera do najmniejszych zakamarków. Dokładnie wysprząta powierzchnię przy samych ścianach domu lub w narożnikach krawężników. Do tego szczotki w urządzeniu można regulować tak, by dostosować ich ustawienie idealnie do każdej nawierzchni.

 

Brak kurzu

Duża zaletą jest niewzbijanie tumanów kurzu podczas używania zamiatarki. Jej działanie zostało zaprojektowane tak, by wszelkie zamieszczenia trafiały od razu do szczelnego pojemnika. Jest to duże udogodnienie dla alergików, którzy nie muszą się więcej męczyć z wszechobecnym podczas sprzątania kurzem i pyłem. Rozwiązanie to czyni również sprzątanie zdecydowanie bardziej efektywniejszym.

 

Komfort

Zamiatanie dużych powierzchni przydomowych może dać się we znaki naszemu kręgosłupowi i stawom. Użycie zamiatarki zapewnia zdecydowanie wyższy komfort pracy. Ergonomiczne regulowanie raczki pozwala dostosować urządzenie do każdego wzrostu. Sprzęt nie wymusza niefizjologicznej postawy ciała, nie wymaga schylania się, co czyni go maksymalnie wygodnym i komfortowym w użytkowaniu.

 

Łatwa w przechowywaniu

Zamiatarkę ręczną bez problemu złożymy do pozycji pionowej, by móc ją postawić przy ścianie w garażu lub ogrodowej szopie.

 

Duża pojemność

W zależności od modelu zamiatarki, urządzanie może pomieścić do 32 litrów zanieczyszczeń. Do tego zbiornik na śmieci jest bardzo łatwy w opróżnianiu i zapewnia 100% szczelności.