Odłóż miotłę do lamusa. Czas na efektywne zamiatanie!

Pamiętasz widok sprzątaczy i sprzątaczek szkolnych, którzy z brudem na szkolnych wykładzinach walczyli niczym Don Kichot z wiatrakami? Lub też obraz dozorców zmiatających (najczęściej bezskutecznie) liście za pomocą drewnianych mioteł? Na szczęście odkąd w Polsce pojawiły się zamiatarki firmy Kärcher – sprzątanie zyskało zupełnie nowy wymiar.

 

Miotła Syzyfa

 

Piasek, błoto i liście to wyjątkowo uciążliwe rzeczy dla sprzątacza. Byle wiatr potrafi je przywiać z powrotem. Zamiatanie (szczególnie na zewnątrz obiektu) przypomina niekiedy syzyfową pracę. Jest żmudne, a jego efekty niewidoczne lub niezadowalające. Pomocą w sprzątaniu mogą być zamiatarki dostępne w śląskich sklepach autoryzowanych partnerów Kärcher.

 

Zamiatarki ręczne – nowa era zamiatania

Zamiatarki ręczne Kärcher to urządzenia bardzo proste, wygodne i intuicyjne w użyciu. Co istotne, zamiatarki mają doskonałe właściwości jezdne, tzn. łatwo steruje się nimi na zakrętach. Ponadto, wyposażone są w wysokiej jakości i niezwykle wydajne silniki, a także szczotki. To właśnie ta część zamiatarek gwarantuje skuteczność w usuwaniu różnego rodzaju zanieczyszczeń. Zamiatarki ręczne Kärcher z pewnością stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych zmiotek i szufelek. Dzięki nim sprzątanie dużych powierzchni stanie się efektywniejsze. Ich wysoka funkcjonalność sprawia, że doskonale nadają się do takich miejsc, jak szkoły, centra handlowe, hale magazynowe, czy parkingi. Dużą zaletą naszych produktów jest to, że świetnie radzą sobie z brudem, niezależnie od rodzaju powierzchni, na jakim się znajduje. Zamiatarki Kärcher dostępne są w różnych rozmiarach. W zależności od potrzeb z pewnością znajdą Państwo dla siebie idealny model. Marka Kärcher jest uznana na całym świecie. Nasze produkty to gwarancja wysokiej jakości wykonania, a także bezawaryjności działania przez wiele lat.

 

Trzy wielkości zamiatarek

W ofercie znajdą Państwo niewielkich rozmiarów zamiatarki ręczne, które sprawdzą się najlepiej do szybkiego zamiatania ścieżek, dziedzińców, mniejszych magazynów, czy warsztatów.

Nieco większy model to zamiatarki ręczne z trakcją, która umożliwia bezwysiłkowy sposób sprzątania. Te urządzenia warto zakupić do sprzątania większych obiektów handlowych. W asortymencie mamy zarówno zamiatarki z mocnym silnikiem spalinowym do czyszczenia na zewnątrz, jak i z cichym napędem do czyszczenia wnętrz obiektów.

Największym modelem zamiatarek Kärcher jest produkt z siedzeniem dla operatora, przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Te zamiatarki są bardzo wygodne w użytkowaniu, dzięki czemu można pracować na nich przez wiele godzin.

Nasze urządzenia zapewnią dużo szybszą i efektywniejszą pracę. Odtąd zamiatanie będzie proste i skuteczne!

Powiązane produkty

KM 70/20 C

Recenzje: 0

Lekka, kompaktowa zamiatarka prowadzona ręcznie. Przeznaczona do czyszczenia posadzek w budynkach i na terenach zewnętrznych.

Cena 2 890,50 zł
Więcej
W magazynie