Skuteczny sposób na mycie okien

Chyba mało kto przepada za generalnymi porządkami, a co za tym idzie – również za myciem okien. Zadanie to jest szczególnie uciążliwe w przypadku dużych oraz wysoko położonych okien. Jak w prosty sposób skutecznie je wyczyścić? Odpowiedzią są myjki do okien, które pomagają zbierać brudną wodę z szyb. Sprzęt ten jest prosty w użyciu i jednocześnie bardzo praktyczny.

 

Wygoda użytkowania i oszczędność czasu

Używanie myjek do okien pozwala znacznie skrócić czas sprzątania i jednocześnie redukuje nasz wysiłek, który trzeba włożyć w polerowanie szyb. Po spryskaniu okna środkiem czyszczącym (nieważne, czy gotowym czy naturalnym domowej roboty) i jego rozprowadzeniu po szybie wystarczy włączyć maszynę i odsysać znajdującą się na powierzchni okna brudną wodę. Zamocowany na końcu ściągacz do okien skutecznie usuwa całą wodę i znacznie skraca cały proces. Dodatkowo dzięki ergonomicznego uchwytowi użytkowanie

 

Okna bez smug

Nie dość, że stosowanie myjki skraca czas mycia okien, to w dodatku sprawia, że pozostają one bez smug. Jak to możliwe? Urządzenie to bardzo dokładnie odsysa całą wodę oraz zabrudzenia, dzięki czemu na szybie nie zostają pozostałości zabrudzeń czy wody. W przypadku ręcznego mycia i polerowania osiągnięcie takiego samego efektu jest znacznie trudniejsze i wiąże się z dużym wysiłkiem.

 

Wszechstronne zastosowanie

Dużym atutem myjek jest możliwość wielu zastosowań. Nadają się nie tylko do czyszczenia okien. Jako że mogą być stosowane na powierzchniach poziomych i pionowych, świetnie sprawdzają się również do mycia innych powierzchni, takich jak lustra, blaty kabiny prysznicowe czy płytki.

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości myjki Karcher, które cieszą się dużą popularnością. Zasługą jest wysoka jakość sprzętu, wygoda, a także praktyczne rozwiązania, które zostały w nich zastosowane.

Dostępne modele posiadają wbudowaną diodę LED, która na bieżąco informuje o stanie naładowania baterii, dzięki czemu unikniemy nagłego problemu w postaci rozładowanego sprzętu. Dodatkowo myjki posiadają prosty w opróżnianiu zbiornik, co ułatwia jego czyszczenie.

Myjki do okien cieszą się coraz większą popularnością nie tylko w firmach sprzątających, ale też w prywatnych domach. Nic dziwnego, bowiem urządzenia te pozwalają osiągnąć świetny efekt w krótszym czasie i przy mniejszym nakładzie pracy.

Powiązane produkty

WV 2 Premium

Recenzje: 0

Najnowszy model myjki do okien Kärcher. Poręczne urządzenie do mycia okien bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk. W zestawie dodatkowa ssawka 170 mm.

Cena 299,00 zł
Więcej
W magazynie

WV 5 Premium

Recenzje: 0

Myjka Premium do okien to idealne urządzenie do mycia powierzchni szklanych bez smug i zacieków. Dzięki temu urządzeniu, mycie okien, luster, kafelków jest łatwe i co ważne szybsze w porównaniu do tradycyjnego mycia. W zestawie dodatkowo spryskiwacz premium z frotką do mycia okna, oraz co warto podkreślić wąska ssawka ściągająca.

Cena 369,00 zł
Więcej
W magazynie

WV 6 + KV 4

Recenzje: 0

Najbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków. W zestawie z wibrującym padem do czyszczenia okien

Cena 559,00 zł
Więcej
W magazynie

WV 6 Plus

Recenzje: 0

Najbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków.

Cena 399,00 zł
Więcej
W magazynie

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.