Myjka do okien Karcher - skuteczny gadżet

Na rynku występuje duży wybór nowoczesnych myjek do okien. Każda z nich jest niewątpliwie bardzo przydatnym gadżetem, który powinien znajdować się w każdym gospodarstwie domowym, a także w firmach sprzątających. Myjki zdecydowanie usprawniają proces czyszczenia, a obecność akumulatora daje niesamowitą praktyczność. Ogromna różnorodność sprawia, że wybór tej najlepszej wcale nie jest taki prosty. Sprawdź, co oferują najbardziej precyzyjne myjki do okien.

Niezawodne myjki do okien

Karcher WV 2 Premium

Myjka Karcher WV 2 Premium charakteryzuje się niesamowitą lekkością. Jej czas ładowania wynosi 120 minut i wystarcza na 25 minut ciągłej pracy. Karcher WV 2 Premium osiąga wydajność 75 m2, co przekłada się na 25 okien. Posiada bardzo przystępną cenę.

Karcher WV 5 Premium

Myjka Karcher WV 5 Premium charakteryzuje się przede wszystkim łatwością wymiany baterii, której poziom pokazuje nowoczesny wyświetlacz LED. Posiada możliwość wymiany ssawki na węższą. Ogólny czas pracy wynosi 35 min i jest w stanie wyczyścić powierzchnię 105 m2, co przekłada się na 35 okien. Dzięki możliwości wymiany baterii, możemy pracować dłużej, jeżeli zechcemy zainwestować w dodatkowy akumulator lub specjalną wersję "Non Stop". Model WV 5 Premium jest niesamowicie wygodny w użyciu, o optymalnej wadze i sprawdzonej jakości.

Karcher WV 6 Plus

Karcher WV 6 Plus charakteryzuje się niesamowitą elastycznością, która przekłada się na wyjątkową swobodę użytkowania. Wyposażona w nowo zaprojektowane obszerne listwy zbierające, ułatwiają czyszczenie powierzchni. Posiada długi czas użytkowania, około 100 minut na jednym użytkowaniu. Zamontowany wyświetlacz, skutecznie informuje o pozostałym czasie pracy.

Karcher WV 6 + KV 4

Karcher WV 6 + KV 4, to możliwie najlepszy wybór. Jej moc wystarcza aż na 100 minut bezprzewodowej pracy. Myjka sprawdzi się nie tylko w przypadku mycia okien. Jest idealna również do czyszczenia luster, szklanych mebli, szyb w samochodzie, a także drzwi balkonowych. Posiada niesamowicie szeroką ssawkę oraz duży zbiornik na wodę. Ten model jest bardzo wydajny i pozwala na umycie 300 m2 powierzchni, co daje aż 100 okien.

Myjka wyposażona jest w bardzo praktyczny wyświetlacz, na którym pojawia się informacja na temat pozostałego czasu pracy. Jest bardzo wygodna i prosta w obsłudze. W zestawie znajduje się również pad KV4, który automatyczne dozuje chemię na powłoczkę z mikrofibry. Jest to zastąpienie tradycyjnego spryskiwacza, który znajduje się na wyposażeniu niższych, podstawowych modeli.

Prezentowane modele, to najlepsze myjki od firmy Karcher dostępne na rynku. Zdecydowanie ułatwiają pracę, a dodatkowo są bardzo wydajne. Wszystkie modele dają efekt błyszczących szyb w krótkim czasie, bez dużego wysiłku. Są wydajne, praktyczne, lekkie i bardzo poręczne, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem.