Nośnik narzędzi- profesjonalne wsparcie od Kärcher.

Polska znajduje się w strefie klimatu umiarkowanego. Klimat ten wyróżnia się 4 porami roku, które znacząco różnią się od siebie. Każda z nich posiada charakterystyczne dla siebie czynniki, które stawiają przed nami wiele różnych wyzwań. W walce z tymi czynnikami oraz polepszeniem jakości życia, wyśmienicie radzi sobie nośnik narzędzi.

Nośnik narzędzi – co to takiego?

Nośnik narzędzi to urządzenie, którego nazwa może być trochę myląca. Jednakże, nośnik narzędzi jest profesjonalnym i wielofunkcyjnym urządzeniem komunalnym, pozwalającym na wykonywanie całorocznych prac porządkowych dużych powierzchni. Posiada funkcjonalną kabinę o nieograniczonej widoczności i miejsce na przewożenie zanieczyszczeń lub narzędzi. Jest to świetne połączenie funkcjonalności i wygody dla osoby kierującej pojazdem.

Dzięki wymiennym końcówkom jego zastosowanie jest niemal nieograniczone. Nośnik narzędzi świetnie sprawdzi się do podstawowych czynności komunalnych, ale także z łatwością poradzi sobie podczas trudniejszych zadań. Nośnik narzędzi bezproblemowo zamiata na sucho oraz mokro, kosi trawę, a nawet odśnieża.

Nośnik narzędzi przeznaczony jest zarówno do utrzymywania odpowiedniego stanu przestrzeni publicznych, jak i prywatnych posesji o dużej powierzchni, czy przedsiębiorstw potrzebujących profesjonalnego wsparcia. Jest urządzeniem, które poradzi sobie w każdych warunkach.

Nośnik narzędzi, dzięki swojej funkcjonalności, może pracować przez cały rok nie zmniejszając swojej wydajności. Zaprojektowany został, aby profesjonalnie zamiatać, kosić, myć oraz odśnieżać. Z nośnikiem narzędzi niestraszne są pył, błoto, liście, trawa, a nawet śnieg.

Nośnik narzędzi posiada funkcjonalny kształt oraz zoptymalizowaną wielkość. Dzięki temu świetnie radzi sobie, zarówno na wąskich uliczkach, chodnikach czy parkingach, jak i dużych stadionach sportowych. Bez trudu walczy z czynnikami zewnętrznymi spowodowanymi zmianami pór roku.

Nośnik narzędzi jest niezawodnym urządzeniem spełniającym wszystkie wymagania, dotyczące porządkowania przestrzeni publicznej. Jest niezbędną maszyną, w każdym mieście, gminie, a także dużych przedsiębiorstwach. Ułatwia codzienne funkcjonowanie oraz zwiększa bezpieczeństwo na drogach i chodnikach.

Nośnik narzędzi? Tylko od Kärcher!

Nośniki narzędzi firmy Kärcher są połączeniem nowoczesności, funkcjonalności oraz profesjonalizmu. Zaprojektowane zostały, aby zadbać zarówno o środowisko, komfort ich obsługi, jak i ograniczyć koszty eksploatacji.

Nośnik narzędzi Kärcher posiada filtr cząsteczek stałych, dzięki któremu zachowuje wysokie normy ekologiczne. Dzięki temu, idealnie sprawdzi się w miastach posiadających wysokie ograniczenia emisyjności. Wyróżnia się dużą mocą i najwyższą wydajnością. Może pracować w nieprzerwanych interwałach czasowych. Jest niezwykle kompaktowy oraz zwrotny. Jego zaletą jest także łatwość serwisowania. Nośnik narzędzi firmy Kärcher posiada obrotowe światło ostrzegawcze, dbające o bezpieczeństwo.

W naszej linii Professional posiadamy niejeden profesjonalny nośnik narzędzi. Jednym z nich jest NOŚNIK NARZĘDZI MIC 42, który charakteryzuje się ekonomicznym napędem, zintegrowanym systemem łatwej wymiany oraz wygodą obsługi. To wysokiej klasy urządzenie, posiada trzycylindrowy silnik z DPF. Rozpędza się do 25 km/h. A jego maksymalna dopuszczalna ładowność wynosi aż 1100 kg. Odznacza się wysokiej jakości komponentami, pozwalającymi na długie przebiegi międzyprzeglądowe, wynoszące nawet 500 godzin. Dodatkowo, wyposażony jest w klimatyzację i ogrzewanie, zapewniające komfort pracy osoby obsługującej maszynę.

Każdy nośnik narzędzi Kärcher przez nas oferowany, charakteryzuje się niezawodnością, różnorodnością zastosowań oraz intuicyjną obsługą. Polepszają jakość życia i ogólne warunki panujące w miejscach publicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi, równie doskonałymi, nośnikami narzędzi znajdującymi się w linii Professional. Dzięki nośnikowi narzędzi firmy Kärcher, uciążliwe zmiany warunków pogodowych, odchodzą w niepamięć.