Jakie odkurzacze piorące do dywanów w biurze? Profesjonalne sprzątanie.

Utrzymanie nienagannego wyglądu biura jest jednym z podstawowych elementów wpływających na profesjonalizm firmy. W natłoku spraw i obowiązków obecnych w każdym przedsiębiorstwie, dbanie o czystość może stać się problematyczne. Niejednokrotnie odkurzacze piorące obecne na rynku zawodzą, a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Który najlepiej sprawdzi się do prania dywanów w biurze?

Odkurzacze piorące – na co warto zwrócić uwagę?

Odkurzacze piorące to profesjonalne urządzenia, które są połączeniem tradycyjnych funkcji odkurzania na sucho z odkurzaniem na mokro. Odkurzacze piorące do czyszczenia wykorzystują wodę oraz środki piorące. Idealnie sprawdzają się do prania dywanów, wykładzin, tapicerek samochodowych czy meblowych. Są urządzeniami niezwykle funkcjonalnymi i posiadają szerokie zastosowanie.

Dywany ze względu na swoją strukturę wymagają szczególnego i dokładnego sprzątania. Wypranie ich mało jakościowymi urządzeniami może przynieść nieestetyczne plamy i niesatysfakcjonujące efekty. Dobre odkurzacze piorące powinny dogłębnie czyścić każde włókno dywanu, nadając im nieskazitelny wygląd.

Profesjonalny dobór odkurzaczy piorących powinien być dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Wybierając jeden z odkurzaczy piorących warto skupić się na przeanalizowaniu parametrów oraz właściwości. Jednym z podstawowych parametrów są moc oraz siła ssąca. Ważną właściwością jest także zużycie energii, które rośnie wraz ze wzrostem mocy. Warto zwrócić również uwagę na zasięg kabla zasilającego, aby móc dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia także ma istotne znaczenie. Powinien on odpowiadać powierzchni przeznaczonej do sprzątania. Filtry wody, w które wyposażony jest każdy odkurzacz piorący, powinny być wysokiej jakości. Zatrzymują one zanieczyszczenia, a ich niska jakość może powodować alergie. Natomiast, aby podczas pracy zachować należyty komfort, warto zwrócić uwagę na jego poziom hałasu.

Odkurzacze piorące mogą być wykorzystywane do prania różnych powierzchni. Z tego względu, kolejną kwestią w prawidłowym doborze są akcesoria. Wskazane jest, aby przeanalizować dołączone do zestawu akcesoria, żeby jak najbardziej odpowiadały one naszym potrzebom. W tym zakresie istotna jest długość oraz szerokość ssawek.

Odkurzacze piorące firmy Karcher – najlepszy wybór!

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz odkurzaczy piorących. Różnią się one między innymi: wielkością pojemnika na zanieczyszczenia, długością węża czy rodzajem akcesoriów. Niezależnie od pożądanych parametrów czy właściwości, znajdą Państwo idealnie dobrany dla siebie.

O odpowiednie wypranie dywanów w biurze, profesjonalnie zadba Puzzi 10/2 Adv. Skutecznie usunie wszystkie uporczywe zanieczyszczenia z nawet najtrudniej dostępnych miejsc dywanu.

Dzięki dyszy ekstrakcyjnej redukuje czas schnięcia, pozostawiając tylko niewielką wilgoć resztkową. Odznacza się zdejmowanym zbiornikiem wody brudnej, pozwalającym kontrolować jej ilość. Przystosowany jest do wygodnego przemieszczania się i opróżniania zawartości zbiornika. Posiada także możliwość przechowywania akcesoriów na odkurzaczu, co pozytywnie wpływa na jego praktyczność.

Puzzi Kärcher składa się z: węża do ekstrakcji ze zintegrowanym złączem o łącznej długości 2.5 m, gniazda do przyłączenia elektroszczotki, PW 30, dodatkowego uchwytu, uchwytu na dyszę ręczną na obudowie urządzenia, haka na przewód zasilający, wąskiej dyszy podłogowej do powierzchni twardych z elastycznymi listwami gumowymi oraz rękojeści.

Odkurzacze piorące firmy Kärcher to znakomity wybór pod każdym względem!