Profesjonalny oczyszczacz powietrza Karcher

Profesjonalny oczyszczacz powietrza Karcher - zadbaj o czyste powietrze

Szczególnie zimą większość dnia spędzamy w zamkniętych domach i mieszkaniach, chroniąc się przed zimnem zza okien. Jak natomiast bronić się przed zanieczyszczonym powietrzem wraz z cząsteczkami kurzu i substancji toksycznych, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie?

Warto zadbać o proces wentylacji pomieszczeń. Pamiętaj jednak, że w okresie jesienno-zimowym powietrze na zewnątrz również może być zanieczyszczone i źle oddziaływać na Twoje zdrowie, a także reszty domowników. Wobec tego jak najlepiej zadbać o czyste powietrze wewnątrz naszych mieszkań?

Profesjonalny oczyszczacz powietrza - zalety

Często możesz nie zdawać sobie sprawy, jak wiele szkodliwych cząsteczek unosi się w powietrzu, stanowiąc dla nas przeszkodę w zdrowym oddychaniu. Pozornie nie widać tego zagrożenia, dlatego też często jest ono bagatelizowane przez wielu ludzi. Jak natomiast poprawić jakość powietrza i mieć świadomość czystości dookoła siebie?

Jednym ze sprawdzonych rozwiązań jest profesjonalny oczyszczacz powietrza, który zadba o stosowną jego jakość, a także wyeliminuje zanieczyszczenia drobnymi cząsteczkami. Oczyszczacze specjalizują się również w usuwaniu pyłków, kurzów czy wirusów, które skrywają się w zakątkach i rogach pokoi.

Pierwszorzędnie powinieneś zadbać o te przestrzenie, w których przebywasz najczęściej. To właśnie tam mogą kryć się niebezpieczne dla zdrowia bakterie. Oczyszczacz powietrza AF 20 jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie czystość w mieszkaniu. Urządzenie jest przeznaczone do oczyszczania powietrza w przestrzeniach do ​​20 m². Jest to zalecana według producenta powierzchnia pomieszczenia, którego powietrze skutecznie zostanie przefiltrowane i oczyszczone z toksyn.

Dzięki odpowiedniemu systemowi filtrującemu profesjonalny oczyszczacz powietrza za Ciebie usunie z powietrza wszelkie bakterie, czy inne skażenia. Skuteczność w przypadku filtrowania cząsteczek o rozmiarze 0,3 µm jest zabójcza. Jest ona niemalże idealna, bo wynosi 99,95%, co daje Ci poczucie świeżości powietrza i gwarancji jego nieskazitelności.

Jeżeli powierzchnia Twojego pomieszczenia jest jednak większa, warto będzie zdecydować się na nowszy model. Oczyszczacz powietrza AF 30 usuwa wszelkie zanieczyszczenia z pomieszczeń o powierzchni od 30 do 40 m². Idealnie sprawdza się również do miejsc pracy, by przefiltrować powietrze w takim pomieszczeniu i przygotować je na 8 godzin wydajnej pracy w bezpiecznym miejscu.

Urządzenia pozwalają także na inteligentną pracę. Możesz korzystać z funkcji timera lub z trybu nocnego, który dzięki bardzo cichemu działaniu nadal zapewnia skuteczną pracę. Urządzenie posiada także wskaźnik wymiany filtra, który w razie potrzeby wskaże Ci moment, kiedy należy go wymienić. Zazwyczaj jego żywotność wynosi około roku, natomiast w praktyce zależy to od częstotliwości pracy oczyszczacza, a także jakości zanieczyszczonego powietrza.

Profesjonalny oczyszczacz powietrza

W obecnych czasach jesteśmy skazani na walkę z zanieczyszczeniami powietrza. Jeżeli do Twojego domu trafią takie cząsteczki, do walki z nimi staną niezawodne oczyszczacze powietrza. Jeśli sam borykasz się z alergią, bądź któryś z domowników ma taki problem, profesjonalny oczyszczacz powietrza znacząco może ulżyć w głębokim oddychaniu. Zakup takiego urządzenia to w konsekwencji lepsze warunki życia, a przecież w mieszkaniu większość z nas przebywa naprawdę długo.

Profesjonalny oczyszczacz powietrza to najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu skutecznie usuniesz nieczystości z powietrza. Spraw, by było ono sterylne i nieskazitelne, aby wszyscy lokatorzy bez obaw mogli oddychać pełną piersią.

​​Twój profesjonalny oczyszczacz powietrza

Problem zanieczyszczonego powietrza dotyka wszystkich ludzi. Twoje zdrowie i przestrzeń, w której oddychasz, są niezwykle ważne, dlatego inwestycja w profesjonalny oczyszczacz powietrza może stanowczo pomóc Ci w kontekście poprawie warunków, w których przebywasz. Zdecyduj się na jakościowy i profesjonalny oczyszczacz powietrza. Zacznij oddychać bez przeszkód z gwarancją idealnych warunków!

Powiązane produkty

Oczyszczacz powietrza AF 20

Recenzje: 0

Szybkie oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 20 m²* – kompaktowy oczyszczacz powietrza AF 20 z filtrem H13 oraz filtr z aktywnym węglem z dodatkową powłoką antybakteryjną, skutecznie usuwa patogeny, drobny kurz, alergeny i nieprzyjemne zapach i opary chemiczne.

Cena 802,00 zł
Więcej
W magazynie