SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Maszyna do suchego lodu karcher - Karcher-apeks.pl

Maszyna do suchego lodu

Aby korzystać z zalet gwarantowanych przez technologię mycia suchym lodem, trzeba mieć dostęp do granulatu. Zapewnia go specjalna maszyna, którą zamówisz w poniższej kategorii naszego sklepu internetowego. Polecamy jej kupno przedsiębiorstwom produkcyjnym i przemysłowym, które szukają najlepszych sposobów na bezinwazyjne, szybkie i skuteczne czyszczenie maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych i trudno dostępnych miejsc oraz obiektów. Maszyna do produkcji suchego lodu daje dostęp do granulatu, który usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia bez ryzyka zniszczenia powierzchni i bez użycia strumienia wody. To niezwykle bezpieczna i zarazem efektywna metoda mycia wszelkiego rodzaju materiałów i elementów.

Maszyna do suchego lodu – swobodny dostęp do innowacyjnej technologii czyszczenia

Oferowana w naszym sklepie maszyna do suchego lodu jest doskonałą inwestycją dla firm specjalizujących w świadczeniu usług czyszczących. Korzystając z niej, mogą rozszerzyć swoją ofertę i podjąć współpracę z dużymi zakładami produkcyjnymi i przemysłowymi, w których wymagana jest bezinwazyjność, skuteczność i szybkość czyszczenia. Zapraszamy do składania zamówień – oferujemy wyłącznie w pełni sprawne i sprawdzone maszyny do produkcji suchego lodu renomowanych marek.

Maszyna do suchego lodu

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów