Filtruj według

Cena

Cena

  • 4 661,00 zł - 67 835,00 zł

SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 254,57 zł Cena podstawowa 4 526,40 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 1 894,25 zł Cena podstawowa 1 989,05 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Profesjonalna polerka samochodowa karcher - Karcher-apeks.pl

Profesjonalna polerka samochodowa

Profesjonalna polerka samochodowa pozwoli Ci uzyskać efekt, jak z salonu. 

Zmienne warunki atmosferyczne, niestety nie sprzyjają wszelkim elementom, znajdującym się na zewnątrz. Jeśli chcesz pozbyć się powstałych zanieczyszczeń, a jednocześnie zadbać o dalszą eksploatację Twojego samochodu, to wypróbuj polerkę samochodową i poznaj jej właściwości. Polerka samochodowa pozwoli odzyskać dawny blask w Twoim aucie.

Profesjonalna polerka samochodowa

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

BD 17/15 C

Recenzje: 0

Kompaktowa szorowarka do czyszczenia schodów, oraz parapetów. Niewielkie wymiary pozwalają na czyszczenie poziomych jak i pionowych płaszczyzn

Cena 4 661,70 zł
Więcej
W magazynie

BR 45/10 Esc

Recenzje: 0

Urządzenie przeznaczone do czyszczenia ruchomych ciągów pieszych podczas pracy. Do regularnego utrzymania schodów i ruchomych chodników w galeriach handlowych, na dworcach i lotniskach.

Cena 31 242,00 zł
Więcej
W magazynie

BR 47/35 Esc

Recenzje: 0

Urządzenie przeznaczone do czyszczenia ruchomych ciągów pieszych podczas pracy. Doskonale sprawdza się w galeriach handlowych, na dworcach i stacjach metra oraz na lotniskach.

Cena 67 834,50 zł
Więcej
W magazynie