SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Myjnia samochodowa karcher - Karcher-apeks.pl

Myjnia samochodowa karcher

W tej kategorii oferujemy kompleksowe, profesjonalne systemy myjni samochodowej Karcher. Dzięki nim mycie auta jest precyzyjne, skuteczne i zarazem bezpieczne dla każdego pojazdu niezależnie od typu, roku produkcji czy modelu. Wysokowydajne rozwiązania renomowanej marki cieszą się zaufaniem klientów ze wszystkich stron świata. Myjnia samochodowa Karcher dostępna w naszym sklepie internetowym jest najlepszym potwierdzeniem jakości wyrobów niemieckiego producenta. W połączeniu z odkurzaczem, który również sprzedajemy, możliwe staje się kompleksowe umycie zarówno karoserii, jak i wnętrza auta.

Myjnia samochodowa Karcher – dodatkowe źródło zysku

Bezdotykowe myjnie Karcher są wysoko oceniane przez kierowców i właścicieli aut, którzy z chęcią z nich korzystają. Zakup takiego systemu to opłacalna inwestycja wszędzie tam, gdzie panuje duże natężenie ruchu, jak np. stacje benzynowe, parkingi czy sklepy wielkopowierzchniowe. Bezdotykowa myjnia Karcher pozwala na czerpanie dodatkowego zysku z ich czasowego, odpłatnego udostępniania. W naszej ofercie znajdują się nie tylko same urządzenia myjące, ale również niezbędne do nich oprzyrządowanie, jak np. maszyny do recyrkulacji wody.

Myjnia samochodowa karcher

Przepraszamy za niedogodności.

brak produktów