Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 475,00 zł - 3 259,00 zł

Myjka ciśnieniowa karcher k7 - Karcher-apeks.pl

K7

Czyszczenie uporczywych zabrudzeń skuteczne jest wtedy, gdy oprócz skrupulatności i systematyczności dołożymy także profesjonalny sprzęt. To właśnie od jakości sprzętu zależy powodzenie całej akcji. Zachowanie odpowiedniego poziomu czystości jest wysoce zależne od urządzeń, z których korzystamy. W przypadku uciążliwych zabrudzeń, powstałych na dużych powierzchniach idealnie sprawdzi się myjka ciśnieniowa karcher k7.

Myjka ciśnieniowa k7 dostępna jest w naszej ofercie w dwóch wariantach. Do dyspozycji naszych klientów oferujemy myjkę w wersji Smart Control oraz Premium Smart Control. Każda z nich cechuje się doskonałą jakością i ciekawym designem. Posiadają niezawodną moc, która jest niezbędna w przypadku dużych powierzchni. Idealnie sprawdzają się do zachowania czystości w domu i w ogrodzie. Świetnie radzą sobie także w przypadku czyszczenia biurowców, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem wśród firm sprzątających. Myjka ciśnieniowa Full Control Plus Home posiada dodatkową funkcję, która chroni przed uszkodzeniem wrażliwych powierzchni. To doskonały, a przede wszystkim bezpieczny sposób na walkę z brudem. Myjki ciśnieniowe Karcher, to połączenie skuteczności z funkcjonalnością.

K7

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

K 7 Compact

Recenzje: 0

Urządzenie stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia. Wyposażone w chłodzony wodą silnik. Wydajność powierzchniowa wynosi 60 m²/h. Myjka K7 compact w karcher-apeks.pl

Cena 2 475,00 zł
Więcej
W magazynie

K 7 Premium Smart Control Home

Recenzje: 0

K 7 Premium Smart Control: urządzenie wysokociśnieniowe z funkcją Bluetooth, aplikacją, trybem Boost zapewniającym większą moc, pistoletem spryskującym G 180 Q Smart Control, lancą spryskującą 3-w-1 Multi Jet oraz bębnem na wąż. Zawiera zestaw do domu.

Cena 3 259,00 zł
Więcej
W magazynie

K 7 Smart Control

Recenzje: 0

Z konsultantem mobilnym w aplikacji Home & Garden zapewniającym doskonałe efekty czyszczenia: urządzenie wysokociśnieniowe K 7 Smart Control wyposażone w tryb Boost. Można połączyć ze smartfonem przez Bluetooth.

Cena 2 859,00 zł
Więcej
W magazynie