Filtruj według

Myjka ciśnieniowa karcher k7 - Karcher-apeks.pl

K7

Czyszczenie uporczywych zabrudzeń skuteczne jest wtedy, gdy oprócz skrupulatności i systematyczności dołożymy także profesjonalny sprzęt. To właśnie od jakości sprzętu zależy powodzenie całej akcji. Zachowanie odpowiedniego poziomu czystości jest wysoce zależne od urządzeń, z których korzystamy. W przypadku uciążliwych zabrudzeń, powstałych na dużych powierzchniach idealnie sprawdzi się myjka ciśnieniowa karcher k7.

Myjka ciśnieniowa k7 dostępna jest w naszej ofercie w dwóch wariantach. Do dyspozycji naszych klientów oferujemy myjkę w wersji full control oraz premium full control. Każda z nich cechuje się doskonałą jakością i ciekawym designem. Posiadają niezawodną moc, która jest niezbędna w przypadku dużych powierzchni. Idealnie sprawdzają się do zachowania czystości w domu i w ogrodzie. Świetnie radzą sobie także w przypadku czyszczenia biurowców, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem wśród firm sprzątających. Myjka ciśnieniowa Full Control Plus Home posiada dodatkową funkcję, która chroni przed uszkodzeniem wrażliwych powierzchni. To doskonały, a przede wszystkim bezpieczny sposób na walkę z brudem. Myjki ciśnieniowe Karcher, to połączenie skuteczności z funkcjonalnością.

K7

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

K 7 Compact

Recenzje: 0

Urządzenie stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia. Wyposażone w chłodzony wodą silnik. Wydajność powierzchniowa wynosi 60 m²/h.

Cena 2 029,00 zł
Więcej
W magazynie

K 7 Full Control Plus Home

Recenzje: 0

Urządzenie z linii premium K 7 Full Control Plus Dom to mocna i niezawodna jakość, a także chłodzonego wodą, trwałego silnika w całkiem nowym designie, a to wszystko w przystępnej cenie. Na szczególną uwagę zasługuję nowy pistolet wysokociśnieniowy Full Control Plus, który pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni oraz zoptymalizować efekty...

Cena 2 479,00 zł
Więcej
W magazynie