Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 275,00 zł - 3 260,00 zł

SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Myjka ciśnieniowa karcher k7 - Karcher-apeks.pl

K7

Czyszczenie uporczywych zabrudzeń skuteczne jest wtedy, gdy oprócz skrupulatności i systematyczności dołożymy także profesjonalny sprzęt. To właśnie od jakości sprzętu zależy powodzenie całej akcji. Zachowanie odpowiedniego poziomu czystości jest wysoce zależne od urządzeń, z których korzystamy. W przypadku uciążliwych zabrudzeń, powstałych na dużych powierzchniach idealnie sprawdzi się myjka ciśnieniowa karcher k7.

Myjka ciśnieniowa k7 dostępna jest w naszej ofercie w dwóch wariantach. Do dyspozycji naszych klientów oferujemy myjkę w wersji Smart Control oraz Premium Smart Control. Każda z nich cechuje się doskonałą jakością i ciekawym designem. Posiadają niezawodną moc, która jest niezbędna w przypadku dużych powierzchni. Idealnie sprawdzają się do zachowania czystości w domu i w ogrodzie. Świetnie radzą sobie także w przypadku czyszczenia biurowców, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem wśród firm sprzątających. Myjka ciśnieniowa Full Control Plus Home posiada dodatkową funkcję, która chroni przed uszkodzeniem wrażliwych powierzchni. To doskonały, a przede wszystkim bezpieczny sposób na walkę z brudem. Myjki ciśnieniowe Karcher, to połączenie skuteczności z funkcjonalnością.

K7

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

K 7 Compact

Recenzje: 0

Urządzenie stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia. Wyposażone w chłodzony wodą silnik. Wydajność powierzchniowa wynosi 60 m²/h.

Cena 2 275,00 zł
Więcej
W magazynie

K 7 Premium Smart Control Home

Recenzje: 0

K 7 Premium Smart Control: urządzenie wysokociśnieniowe z funkcją Bluetooth, aplikacją, trybem Boost zapewniającym większą moc, pistoletem spryskującym G 180 Q Smart Control, lancą spryskującą 3-w-1 Multi Jet oraz bębnem na wąż. Zawiera zestaw do domu.

Cena 3 259,50 zł
Więcej
W magazynie

K 7 Smart Control

Recenzje: 0

Z konsultantem mobilnym w aplikacji Home & Garden zapewniającym doskonałe efekty czyszczenia: urządzenie wysokociśnieniowe K 7 Smart Control wyposażone w tryb Boost. Można połączyć ze smartfonem przez Bluetooth.

Cena 3 063,93 zł
Więcej
W magazynie