Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 084,00 zł - 3 085,00 zł

SG 4/4

Recenzje: 0

Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Cena 4 610,04 zł Cena podstawowa 4 881,87 zł
Więcej
W magazynie

SC 5 EasyFix Iron – zestaw z żelazkiem

Recenzje: 0

Wielofunkcyjna najwyższej półki parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. Usuwa najbardziej oporny brud dzięki regulacji stopnia wilgotności pary. W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 2 152,55 zł Cena podstawowa 2 247,35 zł
Więcej
W magazynie

SC 3 Mop parowy EasyFix

Recenzje: 0

Smukły mop parowy idealnie uzupełnia dotychczasową linię parownic Kärcher. Jest łatwy w obsłudze i pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Usuwa 99,99% domowych bakterii z powierzchni twardych bez udziału detergentów.

Cena 822,00 zł Cena podstawowa 922,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Odkurzacze parowe karcher - Karcher-apeks.pl

Odkurzacze parowe

Walka z zabrudzeniami, to czasem nie lada wyzwanie. Istnieje ogromny wybór urządzeń, które teoretycznie powinny wspierać w tej walce. Okazuje się jednak, że nie każde z nich jest w stanie poradzić sobie z bakteriami i mikroorganizmami, które znajdują się na powierzchni, najczęściej w dywanach. Pozbycie się takich zanieczyszczeń jest niesamowicie ważne, przede wszystkim z uwagi na zdrowie i życie mieszkańców. Obecność bakterii może wywoływać alergie lub astmę, dlatego w tym przypadku niezbędny będzie profesjonalny sprzęt.

Odkurzacze parkowe Karcher, to doskonałe urządzenia, które perfekcyjnie radzą sobie ze wspominanymi zanieczyszczeniami. Co więcej, ich ogromną zaletą jest możliwość skutecznego czyszczenia, bez konieczności użycia środków chemicznych. Jak sama nazwa wskazuje, odkurzacze te pracują za pomocą pary wodnej, która odpowiada za zmiękczanie brudu. Wmontowana funkcja ssania sprawia, że odkurzacze parowe Karcher w szybki i prosty sposób pozbywają się powstałego zanieczyszczenia. Co więcej, świetnie radzą sobie zarówno z mokrymi, jak i z suchymi zabrudzeniami, dlatego są tak bardzo popularne na rynku.

Odkurzacze parowe Karcher, wiodą prym wśród wszystkich urządzeń czyszczących.

Odkurzacze parowe

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

SV 7

Recenzje: 0

Odkurzacz SV łączy w sobie zarówno zalety parownic i odkurzaczy. Zbiera suche zanieczyszczenia i niewielkie ilości wody. Jedyny taki na rynku odkurzacz parowy i co ważne o poprawionej konstrukcji co sprawia, że jest niezawodny i odpowiedni do użytku domowego.

Cena 3 085,00 zł
Więcej
W magazynie